Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nowa Jakość kontroli w biznesie Projekt: Stworzenie e- usługi w postaci systemu księgowo-kadrowego on-line przez MGA Sp. z o.o. w Toruniu jest współfinansowany.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nowa Jakość kontroli w biznesie Projekt: Stworzenie e- usługi w postaci systemu księgowo-kadrowego on-line przez MGA Sp. z o.o. w Toruniu jest współfinansowany."— Zapis prezentacji:

1 Nowa Jakość kontroli w biznesie Projekt: Stworzenie e- usługi w postaci systemu księgowo-kadrowego on-line przez MGA Sp. z o.o. w Toruniu jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013.

2 ERP jakiego jeszcze nie było -technologia Oracle -dostępność przez przeglądarkę internetową Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

3 Co to jest MGA v3? MGA v3 jest to Zintegrowany System Zarządzania Przedsiębiorstwem w modelu SaaS SaaS- Software as a Service, czyli oprogramowanie jako usługa Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

4 Nowa e-usługa gwarantuje: 1.Pełną kontrolę nad biznesem z każdego miejsca i o każdym czasie. 2.Brak ograniczeń w dopasowaniu zintegrowanego systemu informatycznego do charakteru i potrzeb przedsiębiorstwa. 3. Jakość technologii Oracle oraz stabilność IBM. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

5 Technologia Program jest zbudowany w architekturze trójwarstwowej Ogólny zarys architektury trójwarstwowej (klient – serwer aplikacji – baza danych). Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

6 Zwykły program nie wystarczy… Złożoność operacji gospodarczych wymaga powiązania różnych obszarów działalności Program, który sprosta takim wymaganiom musi być zintegrowany i elastyczny. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

7 Stabilność Elastyczność Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

8 Zintegrowanie Prostota i intuicyjność obsługi Przyjazny wygląd Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

9 Finanse CRM Księga Główna Środki Trwałe Kadry i płace Sprzedaż Magazyn RozrachunkiRozrachunki Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

10 CRM moduł klienci Zapisywanie korespondencji (pliki w dowolnym formacie) w kartotece kontrahenta. Z tego miejsca możemy generować wezwania do zapłaty lub potwierdzenia salda. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

11

12

13 Sprzedaż Możliwość szybkiej dodania usługi, kontrahenta w module sprzedaż. Dodana usługa i kontrahent automatycznie widoczne są w innych modułach Możliwość generowania dowodów kasowych KP, drukowanych bezpośrednio z fakturą. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

14 Finanse Poprzez elastyczny interfejs wczytywanie wyciągów bankowych w sposób automatyczny. Pełna automatyzacja procesu łączenia faktur sprzedaży z dokonanymi wpłatami gotówkowymi i przelewowymi. Możliwość odczytywania Barkodu Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

15

16 Rozrachunki Zapisywanie plików z fakturami w dowolnym formacie E-faktura E-archiwum Rozbudowana windykacja Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

17

18

19 SKUTECZNO ŚĆ WINDYKACJI Automatyczne generowanie wezwa ń do zapłaty

20 Magazyn Prowadzenie gospodarki magazynowej z obsługą wielu magazynów. Marża w programie liczona wg faktycznej ceny zakupu, a nie średniej ważonej. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

21 Środki Trwałe Bieżąca kontrola stanu przeglądów i badań okresowych. Możliwość dodawania plików graficznych w kartotece środków trwałych Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

22 DODAWANIE ZDJĘCIA DO KARTOTEKI Dodawanie przypomnienia o przeglądach i ubezpieczeniach

23 Księga Główna Tu spływają wszystkie dokumenty z innych modułów Posiada możliwość definiowania własnego planu kont lub też korzystania z wzorcowego. Moduł umożliwia definiowanie kont wyliczanych Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

24 Kadry i Płace Oprócz podstawowych rozliczeń kadrowo-płacowych umożliwia –Definiowanie harmonogramów –Elektroniczne wypełnianie delegacji, wniosków o urlop poprzez Portal Kadr i Płac Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

25 obniżka nakładów na wdrożenie do minimum Prostota i intuicyjność obsługi umożliwi trafne podejmowanie decyzji i kontrolę zachodzących procesów w każdym czasie i miejscu Łatwy i szybki dostęp do danych sprawia, że moduły systemu są dopasowane do specyfiki prowadzonej działalności Elastyczność e- usługi MGA v3 Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

26 Współpraca oparta na systemie MGA v3 Biuro i przedsiębiorstwo korzysta z tego samego systemu Możliwość zintegrowania innych programów z nową e-usługą Możliwość importowania i eksportowania danych Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

27 Ważne pytanie! ?

28 Własny System Czy…. Abonament

29 Idealna równowaga pomiędzy potrzebą, ceną, a możliwością

30 18 lat na rynku Nasze usługi: outsourcing informatyczny, telekomunikacyjny, outsourcing księgowo – kadrowy O NAS Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WK-P na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

31

32 Skontaktuj się z nami!


Pobierz ppt "Nowa Jakość kontroli w biznesie Projekt: Stworzenie e- usługi w postaci systemu księgowo-kadrowego on-line przez MGA Sp. z o.o. w Toruniu jest współfinansowany."

Podobne prezentacje


Reklamy Google