Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Aktywnie spędzaj wolny czas

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Aktywnie spędzaj wolny czas"— Zapis prezentacji:

1 Aktywnie spędzaj wolny czas
TRZYMAJ FORMĘ Weronika Nieszczerzewska KL. VI

2 Pilates Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.

3 Jazda na rowerze To idealna propozycja na letnie miesiące. Wycieczki rowerowe to wspaniałe rozwiązanie na wspólne spędzenie czasu z rodziną, podziwianie krajobrazów, z dala od miejskiego zgiełku. To wspaniały trening dla nóg.

4 Bieganie Dodaje energii na cały dzień, jest skutecznym sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej, wzmacnia kości i mięśnie, odmładza organizm.

5 Jazda konna Jeśli lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, i zwierzęta są Ci szczególnie bliskie, wyjdź na spacer z psem, a jeśli to Ci nie wystarcza spróbuj jazdy konnej.

6 Taniec Jest jedną z najbardziej naturalnych form ludzkiej aktywności, niosący ze sobą wiele korzyści: gimnastykowanie ciała, rozwija koordynację ruchową, zapewnia dobrą sylwetkę bez względu na wiek, wzmacnia ciało i daje radość życia.

7 Ogrodnictwo Nie ma nic bardziej relaksującego i pozwalającego być dumnym z sukcesów niż praca w ogrodzie. Mieszanka świeżego powietrza, pięknych roślin oraz spokojnej pracy sprawia, że uśmiech sam pojawia się na twarzy zbierając warzywa, owoce i zioła.

8 Wspinaczka niegdyś uważana była za sport przestrzenny, taki jak żeglarstwo czy szybownictwo. Upowszechnienie i popularyzacja sztucznych ścian wspinaczkowych i zawodów wspinaczkowych przesunęło nieco akcenty w stronę „boiskowości”. W dalszym ciągu jednak dla znacznej części wspinających się działalność ta, to co najmniej pasja lub nawet sposób na życie.

9 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Aktywnie spędzaj wolny czas"

Podobne prezentacje


Reklamy Google