Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czym jest MOZK? Międzyszkolny Ochotniczy Zespół Korepetytorów to organizacja zrzeszająca dobrych uczniów, którzy za pośrednictwem Internetu oraz spotkań.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czym jest MOZK? Międzyszkolny Ochotniczy Zespół Korepetytorów to organizacja zrzeszająca dobrych uczniów, którzy za pośrednictwem Internetu oraz spotkań."— Zapis prezentacji:

1

2 Czym jest MOZK? Międzyszkolny Ochotniczy Zespół Korepetytorów to organizacja zrzeszająca dobrych uczniów, którzy za pośrednictwem Internetu oraz spotkań stacjonarnych nieodpłatnie udzielaliby korepetycji rówieśnikom oraz młodszym kolegom zamieszkałym na terenie naszego miasta.

3 Pierwszym krokiem jaki uczyniliśmy aby sprawdzić czy nasza inicjatywa jest potrzebna była sonda. Pytaliśmy zarówno uczniów jak i ich rodziców Uczeń 1.Czy w Twojej obecnej szkole funkcjonuje samopomoc koleżeńska w nauce? Tak……… Nie……. 2.Czy korzystałeś kiedyś z pomocy kolegi bądź koleżanki w nauce? Tak……... Nie……. 3.Czy uważasz za potrzebne powołanie Międzyszkolnego Ochotniczego Zespołu Korepetytorów skupiającego zdolnych uczniów z kilku szkół, znajdujących się na jednym osiedlu? Tak……... Nie……. 4.Czy byłbyś zainteresowany korepetycjami udzielanymi nieodpłatnie przez rówieśników bądź starszych kolegów? Tak……... Nie……. 5.Jaka forma korepetycji najbardziej by Ci odpowiadała? stacjonarna (bezpośredni kontakt) …….. wirtualna (poprzez np. Skype’a) …….. Rodzic Szanowni Państwo! Prosimy o zaznaczenie krzyżykiem wybranej odpowiedzi. 1.Czy w obecnej szkole Pani/Pana dziecka funkcjonuje samopomoc koleżeńska w nauce? Tak……… Nie……. 2.Czy Pani/Pana dziecko korzystało kiedyś z pomocy kolegi bądź koleżanki w nauce? Tak……... Nie……. 3.Czy uważa Pani/Pan za potrzebne powołanie Międzyszkolnego Ochotniczego Zespołu Korepetytorów skupiającego zdolnych uczniów z kilku szkół, znajdujących się na jednym osiedlu? Tak……... Nie……. 4.Czy Pani/Pana dziecko mogłoby wykazać zainteresowanie korepetycjami udzielanymi nieodpłatnie przez rówieśników bądź starszych kolegów? Tak……... Nie……. 5.Jaka forma korepetycji byłaby Pani/Pana zdaniem najbardziej odpowiednia? stacjonarna (bezpośredni kontakt) …….. wirtualna (poprzez np. Skype’a) ……..

4 A oto wyniki naszej sondy:

5 Czy w Twojej obecnej szkole funkcjonuje samopomoc koleżeńska w nauce?

6 Czy korzystałeś kiedyś z pomocy kolegi bądź koleżanki?

7 Czy uważasz za potrzebne powołanie Miedzy szkolnego Ochotniczego Zespołu Korepetytorów skupiającego zdolnych uczniów z kilku szkół, znajdujących się na jednym osiedlu?

8 Czy byłbyś zainteresowany korepetycjami udzielanymi nieodpłatnie przez rówieśników bądź starszych kolegów?

9 Jaka forma korepetycji najbardziej ci odpowiada?

10 Analizując wyniki ankiety szybko doszliśmy do wniosku, że nasza inicjatywa jest bardzo potrzebna. Utwierdził nas w tym również fakt, iż uczniowie wykazali duże zainteresowanie możliwością zapisania się na takie korepetycje.

11 Oto kilka zdjęć, które zrobiliśmy podczas przeprowadzania ankiety na drzwiach otwartych w naszej szkole:

12

13 Aby z naszym pomysłem mogła zapoznać się jak największa liczba osób udaliśmy się do Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy. Młodzi Radni zamieszczą artykuł o naszej inicjatywie na swojej stronie internetowej(http://www.mrm.bydgoszcz.pl/) 5.04.2011r. po zatwierdzeniu artykułu przez radę. http://www.mrm.bydgoszcz.pl/

14 W budowie jest również strona internetowa Międzyszkolnego Ochotniczego Zespołu Korepetytorów, na której będzie można znaleźć pełną listę naszych korepetytorów.

15 Dziękujemy za obejrzenie naszej prezentacji Marcin Kapłanowski I Sandra Młynarczyk


Pobierz ppt "Czym jest MOZK? Międzyszkolny Ochotniczy Zespół Korepetytorów to organizacja zrzeszająca dobrych uczniów, którzy za pośrednictwem Internetu oraz spotkań."

Podobne prezentacje


Reklamy Google