Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Każdy z nas lubi w wolnym czasie pograć w gry lub oglądać telewizje. Zamykamy się w czterech ścianach zapominając o bożym świecie. Zapominamy jak bardzo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Każdy z nas lubi w wolnym czasie pograć w gry lub oglądać telewizje. Zamykamy się w czterech ścianach zapominając o bożym świecie. Zapominamy jak bardzo."— Zapis prezentacji:

1

2 Każdy z nas lubi w wolnym czasie pograć w gry lub oglądać telewizje. Zamykamy się w czterech ścianach zapominając o bożym świecie. Zapominamy jak bardzo jest nam potrzebne świeże powietrze. Dlatego starajmy się jak najwięcej wychodzić na dwór, gdyż lepsze dotlenienie mózgu powoduje poprawę samopoczucia i lepsze myślenie.

3 Wielu z nas odżywia się nie prawidłowo. Zamiast jeść zdrowe kanapki wybieramy nie zdrową żywność np. frytki, hamburger, cole itd. Wszystko to ma wpływ na nasz organizm. Mogą się z tego później okazać różne choroby. Więc, aby temu zapobiec odżywiajmy się zdrowo! Jedzmy kanapki z warzywami i dużo owoców, pijmy 2l wody każdego dnia!! W naszej szkole co roku robimy akcję zdrowego odżywiania się.

4

5 W NASZEJ SZKOLE NAWET PODCZAS PRZERW PUSZCZANA JEST MUZYKA. TANY, TANY

6 OPRÓCZ TAŃCA I ŚWIETNEJ ZABAWY NIE BRAKOWAŁO RUCHU! ODBYŁO SIĘ DUŻO KONKURENCJI

7 My się zimy nie boimy!- zapewniają uczniowie klasy trzeciej. Po mimo mrozu odważnie ruszyli na spacer.

8 Sport to zabawa- widać to nawet w oczach dziecka

9 Uczniowie klasy drugiej i trzeciej pojechali na zawody Z Mikołajem na wesoło

10 24 kwietnia 2013 r. już po raz drugi naszą szkołę odwiedził aktualny mistrz Europy w kategorii ciężkiej juniorów pan Mateusz Masternak. Tym razem Mistrz poprowadził dla uczniów naszej szkoły zajęcia sportowe. Dzień ten na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

11 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Każdy z nas lubi w wolnym czasie pograć w gry lub oglądać telewizje. Zamykamy się w czterech ścianach zapominając o bożym świecie. Zapominamy jak bardzo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google