Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Fundusze unijne to środki finansowe wykorzystywane w celu wspierania i restrukturyzacji gospodarek krajów członkowskich Unii Europejskiej. To z funduszy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Fundusze unijne to środki finansowe wykorzystywane w celu wspierania i restrukturyzacji gospodarek krajów członkowskich Unii Europejskiej. To z funduszy."— Zapis prezentacji:

1

2 Fundusze unijne to środki finansowe wykorzystywane w celu wspierania i restrukturyzacji gospodarek krajów członkowskich Unii Europejskiej. To z funduszy unijnych (funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności) pochodzi część środków przeznaczonych na realizację Programów Operacyjnych.

3 Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Fundusz Spójności

4 Zrealizowane w Gminie Osiek Jasielski

5 29 lipca 2012 roku w Osieku Jasielskim został oddany do użytku nowoczesny obiekt sportowo- rekreacyjny. Powstał on w ramach projektu pn."Zwiększenie dostępności infrastruktury sportowej dla mieszkańców Gminy Osiek Jasielski",współfinansowany za środków Europejskiego Funduszu Rozwoju w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

6

7 Dnia 29.07.2012r. odbyły się Dni Osieka Jasielskiego. Impreza została realizowana w ramach projektu pn. Turystyka i kultura czynnikami rozwoju społeczno - gospodarczego Gminy Osiek Jasielski, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.

8 Fundacja Hipoterapii i Jeździectwa zrealizowała projekt Organizacja warsztatów nauki jazdy konnej oraz rajdu konnego po terenach LGD Nowa Galicja. Warsztaty odbyły się w gospodarstwie agroturystycznym Pana Andrzeja Duljana, 12 i 13 czerwca 2013 r. W programie spotkania było: -pokaz multimedialny oraz prelekcja Pana Andrzeja Duliana dot. hodowli koni, jeździectwa -film o konikach polskich żyjących w rezerwacie w Popielnie na Mazurach - przejażdżka wierzchem ( dla wielu ekscytujące przeżycie) - wspólne pieczenie kiełbasy

9 W okresie od 01.01.2013 - 31.12.2013 odbył się projekt skierowany do osób zamieszkujących w Gminie Osiek Jasielski, korzystających ze świadczeń pomocy społecznej, w wieku aktywności zawodowej (15- 64 lat), osoby bezrobotne w tym długotrwale bezrobotne, osoby zatrudnione (w tym rolnicy), które są zagrożone wykluczeniem społecznym. W ramach realizacji projektu wszyscy uczestnicy projektu otrzymali: -wsparcie psychologiczne, -doradztwo zawodowe, -kursy zawodowe, -zasiłki celowe.

10

11 W starej kuźni znajdującej się w pobliżu skrzyżowania drogi powiatowej prowadzącej w kierunku Dębowca po jej generalnym remoncie zostanie utworzona izba regionalna.

12

13

14

15

16 Dokończenie rozbudowy drogi powiatowej nr 1894R Świerchowa – Osiek Jasielski – Samoklęski (dotacja dla gminy Osiek Jasielski w wysokości 1 miliona złotych).

17 Jonasz Delimata kl. IIIa Dawid Ropa kl. IIIa


Pobierz ppt "Fundusze unijne to środki finansowe wykorzystywane w celu wspierania i restrukturyzacji gospodarek krajów członkowskich Unii Europejskiej. To z funduszy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google