Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II Projekt realizowany w ramach Poddziałania 6.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Projekt współfinansowany.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II Projekt realizowany w ramach Poddziałania 6.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Projekt współfinansowany."— Zapis prezentacji:

1 KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II Projekt realizowany w ramach Poddziałania 6.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

2 KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II W okresie od 01.01.2010 r. do 31.12.2011 r. Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu w ramach Poddziałania 6.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki realizuje projekt KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II

3 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II Celem projektu jest poprawa dostępności i jakości usług oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu oraz ich rozpowszechnianie poprzez zwiększenie liczby osób zatrudnionych na stanowiskach doradców zawodowych i pośredników pracy.

4 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II Dzięki realizacji projektu w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zabrzu zatrudniono 11 nowych pracowników.

5 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II Pozwoli to na udzielenie kompleksowej pomocy osobom pozostającym bez zatrudnienia w zakresie zwiększenia aktywizacji zawodowej, podnoszenia i rozwoju kwalifikacji.

6 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II Dzięki zatrudnionym z projektu pracownikom możliwe będzie poświęcenie większej ilości czasu osobom zainteresowanym skorzystaniem z pomocy pośrednika pracy, czy doradcy zawodowego w zakresie poszukiwania pracy.

7 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II Działania realizowane w ramach projektu: zatrudnienie 6 doradców zawodowych i 5 pośredników pracy promowanie usług doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy

8 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Okres realizacji projektu: 01.01.2010r. do 31.12.2011r. Ogólna wartość projektu: 726 155,21 zł


Pobierz ppt "KLUCZ do sukcesu – projekt na rzecz zatrudnienia II Projekt realizowany w ramach Poddziałania 6.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Projekt współfinansowany."

Podobne prezentacje


Reklamy Google