Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Podstawowe reguły w polityce cenowej KS-APTEKA Marcin Długosz Karpacz styczeń 2006.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Podstawowe reguły w polityce cenowej KS-APTEKA Marcin Długosz Karpacz styczeń 2006."— Zapis prezentacji:

1 Podstawowe reguły w polityce cenowej KS-APTEKA Marcin Długosz Karpacz styczeń 2006

2 Podstawowe reguły 1. Zakup systemu w pierwszej połowie roku (do 30 czerwca RRRR włącznie) oznacza konieczność wykupu w przyszłości aktualizacji systemu KS-APTEKA jak i modułów dodatkowych na rok RRRR+1 2. Zakup systemu w drugiej połowie roku (od 1 lipca RRRR włącznie) oznacza, że w cenie została już ujęta aktualizacja systemu na rok następny (do wersji RRRR+1) 3. Cena aktualizacji systemu KS-APTEKA na kolejny rok wynosi 20% wartości podstawowej systemu. Aktualnie w okresie promocyjnym dla systemu AOW, wartość aktualizacji jest zmniejszana do poziomu wartości aktualizacji systemu AOD. 4. Zakup w pierwszej połowie roku (do 30 czerwca RRRR włącznie) rozszerzenia z AOD do AOW według cen udostępnianych w cenniku wymaga posiadania aktualnej wersji systemu AOD (na rok w którym wykupywane jest rozszerzenie). Zasada ta dotyczy również modułów dodatkowych. 5. Zakup rozszerzenia z AOD do AOW po udostępnieniu AOD w wersji na rok RRRR+1 wg cen udostępnionych w cenniku wymaga posiadania aktualnej wersji AOD (na rok w którym wykupywane jest rozszerzenie). W cenie rozszerzenia jest dodatkowo zawarta aktualizacja na rok RRRR+1. Zasada ta dotyczy również płatnych modułów dodatkowych produkowanych w całości przez KAMSOFT (nie dotyczy np. modułu interakcji). W związku z rozciągnięciem procesu zamawiania na przełomie roku, zasada ta zwyczajowo jest stosowana do końca stycznia następnego roku. 6. Aktualne ceny systemów AOD i AOW i ustalane na ich podstawie ceny aktualizacji zmieniane są raz w roku, w połowie stycznia, zaraz po oficjalnym opublikowaniu wskaźnika inflacji za rok poprzedni.

3 KS-BLOZ Odrębne zasady licencjonowania rocznego (rok kalendarzowy)

4 Moduły zewnętrzne Moduł interakcji Pharmindex Zasady aktualizacji Planowane wprowadzenie odpłatności za moduł interakcji


Pobierz ppt "Podstawowe reguły w polityce cenowej KS-APTEKA Marcin Długosz Karpacz styczeń 2006."

Podobne prezentacje


Reklamy Google