Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stowarzyszenie www.Rokietnica24.pl Wstęp do uwag mieszkańców Gminy Rokietnica do raportu oddziaływania na środowisko firmy Hemar Sp. z o.o.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stowarzyszenie www.Rokietnica24.pl Wstęp do uwag mieszkańców Gminy Rokietnica do raportu oddziaływania na środowisko firmy Hemar Sp. z o.o."— Zapis prezentacji:

1 Stowarzyszenie www.Rokietnica24.pl Wstęp do uwag mieszkańców Gminy Rokietnica do raportu oddziaływania na środowisko firmy Hemar Sp. z o.o.

2 Zakład Zagospodarowania Odpadów Hemar Sp. z o.o. Aktualna lokalizacja – Siedziba firmy Hemar (pytanie o zdolność firmy do likwidacji ewentualnych skutków katastrofy ekologicznej)

3 Wizualizacja Hemar, ul. Boranta 17 slajd 1

4 Wizualizacja Hemar, ul. Boranta 17 slajd 2

5 Wizualizacja Hemar, ul. Boranta 17 slajd 3

6 Wizualizacja Hemar, ul. Boranta 17 slajd 4

7 Zakład Zagospodarowania Odpadów Hemar Sp. z o.o. Planowana lokalizacja i wynikające z niej zagrożenia epidemiologiczne dla Mieszkańców

8 B Y T K OW O gmina Rokietnica

9

10 HEMAR

11 Os. Spokojne, wiosną

12 Os. Spokojne, wiosną II

13 Os. Spokojne wiosną III

14 Os. Spokojne, akcja straży wiosną

15 Os. Spokojne wiosną IV

16 Os. Spokojne, wiosną V

17 Obawy mieszkańców: Czy firma Hemar Sp. z o.o. jest przygotowana na ochronę przyległych osiedli ludzkich przed katastrofą ekologiczną, która może nastąpić w przypadku zalania terenów osiedli Spokojnego, Topolowego i przyległych terenów substancjami niebezpiecznymi? Czy lokowanie tego typu biznesu jest celowe w odległości 150m od najbliższych zabudować ludzkich? Czy odpowiednie Służby sprawdziły czy Inwestor jest gotowy finansowo i organizacyjnie na likwidację skutków potencjalnej katastrofy ekologicznej?


Pobierz ppt "Stowarzyszenie www.Rokietnica24.pl Wstęp do uwag mieszkańców Gminy Rokietnica do raportu oddziaływania na środowisko firmy Hemar Sp. z o.o."

Podobne prezentacje


Reklamy Google