Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor programu: mgr Hubert Krawiec Prowadzący: mgr Izabela Tomaszewska Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek na 7 godzinie lekcyjnej. Zajęcia przeznaczone.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor programu: mgr Hubert Krawiec Prowadzący: mgr Izabela Tomaszewska Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek na 7 godzinie lekcyjnej. Zajęcia przeznaczone."— Zapis prezentacji:

1 Autor programu: mgr Hubert Krawiec Prowadzący: mgr Izabela Tomaszewska Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek na 7 godzinie lekcyjnej. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów klas IV- VI

2 Program został opracowany w oparciu o Podstawę programową z wychowania fizycznego dla szkół podstawowych W czasie zajęć uczniowie powinni opanować założone w programie elementy techniki i taktyki gry w piłkę siatkową. Ważnym elementem zajęć jest rozwijanie wśród uczniów zasady fair play. Dobrowolność zajęć kształtuje postawę prozdrowotną i umiejętność zagospodarowania sobie czasu wolnego. Wdraża do aktywnego i systematycznego uprawiania sportu.

3 Postawy siatkarskie i sposoby poruszania się po boisku. Przyjęcia i podania piłki w formie oburącz górnego i dolnego. Zagrywka sposobem dolnym. Poruszanie się po boisku. Zagrywka sposobem górnym. Kierowanie piłki sposobem górnym na boisko przeciwnika. Stosowanie opanowanych elementów w grze uproszczonej według zasad minipiłki sitkowej. Stosowanie poznanych elementów w grze właściwej. Odbicia piłki sposobem górnym i dolnym. Współpraca w zespole dwójkowym. Organizowanie gry i sędziowanie. Serdecznie zapraszamy


Pobierz ppt "Autor programu: mgr Hubert Krawiec Prowadzący: mgr Izabela Tomaszewska Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek na 7 godzinie lekcyjnej. Zajęcia przeznaczone."

Podobne prezentacje


Reklamy Google