Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JAKUB JAGIEŁŁO. CO TO JEST ?  Coaching jest partnerską współpracą z klientami w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje ich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JAKUB JAGIEŁŁO. CO TO JEST ?  Coaching jest partnerską współpracą z klientami w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje ich."— Zapis prezentacji:

1 JAKUB JAGIEŁŁO

2 CO TO JEST ?

3  Coaching jest partnerską współpracą z klientami w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje ich do maksymalizacji osobistego i zawodowego potencjału.

4  Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. (...)  Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.

5  https://www.youtube.com/watch?v=bnYnj_Ee lqI https://www.youtube.com/watch?v=bnYnj_Ee lqI

6  Coaching to podróż w głąb siebie, to odnajdywanie możliwości i sposobów przemieszczania się z punktu A do punktu B.  Coaching jest wyprawą w poszukiwaniu motywacji do działania, poszukiwaniu siły do zmiany, do pokonania przeszkód, które zatrzymują Cię w Twojej drodze.  Coaching to podróż na Wyspę Skarbów. Tą Wyspą jesteś Ty sam a Skarbem jest Twój potencjał, Twoje umiejętności, Twoje mocne strony, wartości, cele, Twoje marzenia, Twoja świadomość, Twoje poczucie własnej wartości, Twoje pragnienia, Ty.  Coach jest przewodnikiem w tej podróży.  Źródło: www.justynazejmo.plwww.justynazejmo.pl

7

8

9

10 1. Wybierz jeden temat 90-min zajęć, jakie planujesz poprowadzić dla studentów w najbliższym czasie, 2. Zastanów się, jakich 5 głównych wniosków może płynąć z tej wiedzy, 3. Pomyśl nad metaforą dotyczącą tego tematu (narysuj, opisz ją). 4. Opracuj zestaw pytań, które można zadać studentom, po pokazaniu metafory.

11

12  Kodeks etyczny coacha podkreśla partnerstwo relacji coachingowej  Relacja uczeń-nauczyciel różni się od takiej zależności, ponieważ uczeń „podlega” nauczycielowi co utrudnia zbudowanie „czystej” relacji coachingowej, gdzie coachee w pełni ufa swojemu coachowi i otwiera się przed nim.  Wieź pomiędzy uczniem a nauczycielem można wzmocnić poprzez zastosowanie wybranych kompetencji coachingowych.


Pobierz ppt "JAKUB JAGIEŁŁO. CO TO JEST ?  Coaching jest partnerską współpracą z klientami w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje ich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google