Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Polityka do spraw młodzieży w 2030r. Julia Ciążyńska Aleksandra Kozłowska Anna Krudysz Julia Ciążyńska Aleksandra Kozłowska Anna Krudysz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Polityka do spraw młodzieży w 2030r. Julia Ciążyńska Aleksandra Kozłowska Anna Krudysz Julia Ciążyńska Aleksandra Kozłowska Anna Krudysz."— Zapis prezentacji:

1 Polityka do spraw młodzieży w 2030r. Julia Ciążyńska Aleksandra Kozłowska Anna Krudysz Julia Ciążyńska Aleksandra Kozłowska Anna Krudysz

2 Wielka Hala w Poznaniu, która ma pomieścić 10 – 15- tyś. Chcemy odciągnąć dzieci i młodzież od telewizorów i zachęcić do uprawiania sportu. – mówi wiceprezydent Hinc. Nieznane źródła dofinansowania. Hala na pewno nie będzie stała poza miastem. Obiekt ma być gotowy w 2014 r. Nie wybrano jeszcze dokładnej lokalizacji. Możliwość korzystania z obiektu bez względu na pogodę.

3 Powstaje wiele wizualizacji architektonicznych na temat Hal Sportowych. Projekty powstały dla potrzeb katalogów rozprowadzonych na terenie Polski i Rosji.

4

5 Centrum medyczno-szkoleniowo-turystyczne Promno w Powiecie Poznańskim Ludzie mają dość zabudowań degradujących środowisko. Turyści i młodzież pragną odpoczynku od miejskich zabudowań. - postulujemy wprowadzenie ogólnodostępnych ścieżek dydaktyczno-turystycznych. Park krajobrazowy Promno znajduje się 26km od Poznania – dlatego priorytetową sprawą, po wybudowaniu obiektu, byłaby droga łącząca Centrum z Poznaniem.

6

7 Rewitalizacja obiektów sportowych Lodowisko Bogdanka Otwarte zadaszenie – ochrona przed deszczem, śniegiem i słońcem.

8 Kompleks sportowy przy ul. Chwiałkowskiego PLAN

9 Małe szkoły języków obcych Niezbyt duża działka zagospodarowana pożytecznie. Możliwa rozbudowa istniejących, wolnostojących budynków. Wizualizacja architektoniczna szkoły w Skórzewie/k. Poznania

10

11 Wyższa szkoła hotelarstwa i gastronomi – obiekt ukończony w 2007r. Czy powstanie więcej podobnych przedsięwzięć?

12  Każda szkoła powinna być dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.  Winda osobowa  Podjazdy dla wózków inwalidzkich  Zdrowe jedzenie w stołówkach i szkolnych sklepikach.  Szerokie zaopatrzenie bibliotek  Nowoczesna sala komputerowa

13 Przygotowanie młodzieży do pracy w Europie tworzenie sieci osób szkolących w tym zakresie na szczeblu europejskim opracowywanie standardów jakości w dziedzinie szkolenia młodych ludzi do pracy w Europie. edukacja pozaszkolna (upowszechniania służb wolontariuszy) tworzenie i rozwijanie stowarzyszeń młodzieżowych

14 Domy kultury dla Młodzieży zwiększenie dostępu mieszkańców miasta do kultury i zakresu inwestycji w edukację kulturalną imprezy masowe popularyzujące kulturę W 2016 roku jedno z polskich miast, wspólnie z miastem hiszpańskim, będzie nosić tytuł Europejskiej Stolicy Kultury.

15 Studia Zwiększenie liczby studentów na Politechnice Poznańskiej, aby w przyszłości nie zabrakło nam np. inżynierów, którzy byli na czwartym miejscu najbardziej poszukiwanych zawodów w 2008r. - jak wynikało z badań Manpower. Pracodawcy w Polsce skarżą się na brak odpowiednich kandydatów do pracy. Nie chodzi jednak o to, że brakuje ludzi szukających zatrudnienia - brakuje fachowców.

16 Mieszkania Rozwiązanie problem z ciągle wzrastającymi cenami mieszkań oraz ich wynajmu. Średnie ceny transakcyjne lokali mieszkalnych w poszczególnych dzielnicach Poznania nie są bardzo zróżnicowane i kształtują się w przedziale od 4949,38 zł/m2 do 6195,60 zł/m2. Średnia cena transakcyjna sprzedaży lokali mieszkalnych w II kwartale 2009r. w Poznaniu

17 Dofinansowania Wielu młodych ludzi po studiach chce założyć swój własny interes, który może być źródłem zatrudnienia dla innych. Zdarza się niestety bardzo często tak, że brakuje im na to funduszy. Pomoc finansowa dla międzynarodowych projektów młodzieżowych.

18 Bibliografia Wizualizacje architektoniczne: http://www.architekt.poznan.pl/projekty


Pobierz ppt "Polityka do spraw młodzieży w 2030r. Julia Ciążyńska Aleksandra Kozłowska Anna Krudysz Julia Ciążyńska Aleksandra Kozłowska Anna Krudysz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google