Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NADLEŚNICTWO WIELBARK JAZDA NA ROWERZE Jazda na rowerze jest najpopularniejszym sportem w Polsce. W naszym nadleśnictwie znajduje się wiele ścieżek rowerowych,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NADLEŚNICTWO WIELBARK JAZDA NA ROWERZE Jazda na rowerze jest najpopularniejszym sportem w Polsce. W naszym nadleśnictwie znajduje się wiele ścieżek rowerowych,"— Zapis prezentacji:

1

2 NADLEŚNICTWO WIELBARK

3 JAZDA NA ROWERZE Jazda na rowerze jest najpopularniejszym sportem w Polsce. W naszym nadleśnictwie znajduje się wiele ścieżek rowerowych, na których możemy aktywnie spędzać czas.

4 Bieganie jest dzisiaj, obok jazdy na rowerze, najpopularniejszym sportem w Polsce. Biegać można prawie wszędzie. Do tej formy aktywnego spędzania czasu przekonuje się coraz więcej osób.

5 SPŁYWY KAJAKOWE Spływy kajakowe są bardzo popularne. W naszym nadleśnictwie znajduje się wiele tras, na których możemy uprawiać ten rodzaj sportu.

6 NORDIC WALKING Nordic walking to prawdziwy fenomen, młodszy niż większość osób go uprawiających. Stanowi jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce i Europie. Jest to dyscyplina przeznaczona dla każdego, zwłaszcza dla osób starszych.

7 BIEGI NA ORIENTACJĘ W biegach na orientacje chodzi o jak najszybsze przebycie trasy, wyznaczonej punktami kontrolnymi. Zawodnik używa tylko kompasu i mapy.

8 ATRAKCJE RUNA LEŚNEGO W lasach naszego nadleśnictwa znajduje się wiele grzybów i owoców, które możemy przetworzyć. Zbieranie ich jest jednocześnie przyjemne i pożyteczne.

9 JAZDA KONNA Coraz większą popularnością cieszy się jazda konna. W naszym nadleśnictwie jest wyznaczony szlak konny, który jest częścią Długodystansowego Szlaku Konnego im. Marion Deoenhoff. Cieszy się on dużą popularnością wśród wielbicieli tej formy wypoczynku.

10 NARCIARSTWO BIEGOWE Narciarstwo biegowe jest mniej popularne od zjazdowego ale łatwiejsze. Nie potrzebna jest infrastruktura z wyciągami i kolejkami, nie trzeba wyjeżdżać w góry. Potrzebne są tylko kijki, narty i rozległy, teren pokryty śniegiem.

11 Maksymilian Konrad Pawelczyk Martyna Kozicka Oliwia Jankowska klasa VI Szkoła Podstawowa im Królowej Jadwigi w Wielbarku


Pobierz ppt "NADLEŚNICTWO WIELBARK JAZDA NA ROWERZE Jazda na rowerze jest najpopularniejszym sportem w Polsce. W naszym nadleśnictwie znajduje się wiele ścieżek rowerowych,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google