Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasze przedszkole stwarza warunki do indywidualizacji pracy z dziećmi w zależności od ich potrzeb i możliwości, czemu służą zajęcia dodatkowe wspierające.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasze przedszkole stwarza warunki do indywidualizacji pracy z dziećmi w zależności od ich potrzeb i możliwości, czemu służą zajęcia dodatkowe wspierające."— Zapis prezentacji:

1 Nasze przedszkole stwarza warunki do indywidualizacji pracy z dziećmi w zależności od ich potrzeb i możliwości, czemu służą zajęcia dodatkowe wspierające rozwój indywidualnych zainteresowań dzieci. Stworzone przez przedszkole warunki zapewniają wychowankom poczucie bezpieczeństwa, a także gwarantują miłą i przyjemną atmosferę.

2 Dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia z Religii, które prowadzi ksiądz proboszcz Maciej Górka

3 W poniedziałki i wtorki od 8.00 do 9.00 odbywają się zajęcia z Rytmiki, które prowadzi pani Lucyna Janyga Dzieci reagują na dźwięk już w najmłodszych latach. Piosenka ma duże walory wychowawcze, poprzez swój tekst słowny uczy dziecko prawidłowej mowy i zaznajamia je z otaczającym go światem zwierząt, ptaków, przyrody, różnych przedmiotów i różnych czynności, a przy tym rozwija jego wyobraźnię.

4 Dzieci uczestniczą w ciekawych lekcjach. W czasie zajęć odwiedziły naszą bibliotekę i poznały na czym polega praca bibliotekarza

5 W środę Pani Natalia Sekuła prowadzi zajęcia z języka niemieckiego

6 Dzieci uczestniczą w zajęciach logopedycznych, które prowadzi Ireneusz Fiet

7 We wtorki dzieci uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego, które prowadzi pani Monika Nielaba


Pobierz ppt "Nasze przedszkole stwarza warunki do indywidualizacji pracy z dziećmi w zależności od ich potrzeb i możliwości, czemu służą zajęcia dodatkowe wspierające."

Podobne prezentacje


Reklamy Google