Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszamy do naszego przedszkola. O PRZEDSZKOLU -NASZE PRZEDSZKOLE DZIAŁA OD PONAD 50 LAT -STARAMY SIĘ ABY NASZA PLACÓWKA BYŁA BEZPIECZNA I PRZYJAZNA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszamy do naszego przedszkola. O PRZEDSZKOLU -NASZE PRZEDSZKOLE DZIAŁA OD PONAD 50 LAT -STARAMY SIĘ ABY NASZA PLACÓWKA BYŁA BEZPIECZNA I PRZYJAZNA."— Zapis prezentacji:

1 Zapraszamy do naszego przedszkola

2 O PRZEDSZKOLU -NASZE PRZEDSZKOLE DZIAŁA OD PONAD 50 LAT -STARAMY SIĘ ABY NASZA PLACÓWKA BYŁA BEZPIECZNA I PRZYJAZNA KAZDEMU DZIECKU -WSZYSTKIM ZAPEWNIAMY TROSKLIWA OPIEKĘ W ATMOSFERZE SZACUNKU, AKCEPTACJI I BEZPIECZEŃSTWA -NASZE PRZEDSZKOLE TO MIEJSCE PRZYJAZNE KAZDEMU DZIECKU -MAMY 6 GRUP PRZEDSZKOLNYCH MŁODSZE (3i4 LATKI) STARSZE (5i 6 LATKI )

3 MOTTO MOJE PRZEDSZKOLE TO MÓJ DRUGI DOM BO STAWIA NA MNIE NA MOJE SZCZĘSLIWE DZIECIŃSTWO I NA MÓJ WSZECHSTRONNY ROZWÓJ. POWIEDZ MI, A ZAPOMNĘ POKAZ,A ZAPAMIĘTAM POMÓZ WZIĄĆ UDZIAŁ A ZROZUMIEM…..

4 NAJWAŻNIEJSZE DLA NAS JEST, ABY PRZEDSZKOLAK BYŁ: -ZDROWY I SZCZĘŚLIWY - BEZPIECZNY WRAŻLIWY I KOCHAJĄCY -MYŚLĄCY I TWÓRCZY -PRZEDSIĘBIORCZY -TOLERANCYJNY - OTWARTY I PEWNY SIEBIE - PREFERUJĄCY PRAWDĘ I DOBRO - OPTYMISTYCZNY

5 OFERTA EDUKACYJNA - W RAMACH PRACY WYCHOWAWCZO –DYDAKTYCZNEJ ZAPEWNIAMY NASZYM POCIECHOM SZEROKĄ GAMĘ ZAJĘC PROGRAMOWYCH. - KAŻDEGO DNIA PROWADZONE SĄ ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE, KTÓRE MAJĄ NA CELU ROZWIJANIE MOWY I MYŚLENIA, WZBOGACANIE WIEDZY I ROZWIJANIE ZAINTERESOWAŃ DZIECI. - ZAJĘCIA PROWADZONE SA Z WYKORZYSTANIEM NAJNOWSZYCH METOD PRACY Z DZIECKIEM, STOSUJĄC MINIMUM DYDAKTYZMU W PRZEDSZKOLU I PREFERUJĄC FORMY POZWALAJĄCE NA ROZWÓJ INDYWIDUALNYCH UMIEJETNOŚCI I PREDYSPOZYCJI DZIECKA.

6 CZAS W PRZEDSZKOLU WYPEŁNIAJĄ RÓWNIEŻ BEZPŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE : JĘZYK ANGIELSKI RYTMIKA RELIGIA (4-6 LATKI) GIMNASTYKA KOREKCYJNA ZAJĘCIA MUZYCZNO-TANECZNE KÓŁKA ZAINRERESOWAŃ

7 W WYCHOWANIU STAWIAMY NA PODMIOTOWOŚĆ, KONCENTRUJEMY SIĘ NA JEDNOSTCE,JEJ INDYWIDUALNYCH POTRZEBACH, BY DZIECKO MIAŁO SZANSE POZNAĆ SIEBIE, SWOJE MOZLIWOŚCI, NAUCZYĆ SIĘ WIARY WE WŁASNE SIŁY, ZAWSZE OSIĄGNĄĆ SUKCES.

8 REALIZACJA TYCH ZAMIERZEŃ JEST MOŻLIWA DZIĘKI WYKWALIFIKOWANEJ KADRZE PEDAGOGICZNEJ ORAZ PERSONELOWI, KTÓRY POTRAFI KOCHAĆ DZIECI.

9 KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ W ŚWIAT PIEKNYCH BARW I KSZTALTOW WPROWADZAJA DZIECI W RAMACH KÓŁKA PLASTYCZNEGO PANIE : MALGOSIA I RENATA PRZYSZŁE GWIAZDY POLSKIEJ SCENY TEATRALNEJ I FILMOWEJ W RAMACH KÓŁKA „MALEGO AKTORA” KSZTAŁTUJA PANIE : MAŁGOSIA D I MAŁGOSIA K ZAMIŁOWANIA DO OCHRONY ŚRODOWISKA NA ZAJĘCIACH KÓLKA „MAŁEGO EKOLOGA” WPAJAJĄ PANIE: MAŁGOSIA, MARLENKA, AGNIESZKA I ELA DZIECI KTÓRE LUBIĄ TAŃCZYĆ I SPIEWAĆ REALIZUJA SIĘ NA KÓLKU TANECZYM I MUZYCZNYM POD OKIEM PANI AGNIESZKI, MALGOSI D, MALGOSI K,RENATY I ELI

10 KAMPANIE I AKCJE PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA PODZIEL SIĘ ZABAWKĄ GÓRA GROSZA ZBIERANIE NAKRĘTEK POLA NADZIEI

11 KAMPANIE, AKCJE REALIZOWANE W PRZEDSZKOLU OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACJI ZDROWOTNEJ „AKADEMIA AQUAFRESH ” KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

12 CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS DZIECIAKI MLECZAKI

13 UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE PASOWNIE NA PRZEDSZKOLAKA DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI MIKOLAJKI JASEŁKA, UROCZYSTOŚĆ CHOINKOWA BAL KARNAWALOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY DZIEŃ MAMY I TATY DZIEŃ DZIECKA (BAL W OGRODZIE) JEDNODNIOWE WYCIECZKI POŻEGNANIE STARSZAKÓW ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO SPOTKANIA Z MUZYKĄ SPOTKANIA Z TEATREM

14 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "Zapraszamy do naszego przedszkola. O PRZEDSZKOLU -NASZE PRZEDSZKOLE DZIAŁA OD PONAD 50 LAT -STARAMY SIĘ ABY NASZA PLACÓWKA BYŁA BEZPIECZNA I PRZYJAZNA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google