Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z dumą prezentujemy produkt miniprzedsiębiorstwa IV LO Games: IV LO Trading Card Game.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z dumą prezentujemy produkt miniprzedsiębiorstwa IV LO Games: IV LO Trading Card Game."— Zapis prezentacji:

1 Z dumą prezentujemy produkt miniprzedsiębiorstwa IV LO Games: IV LO Trading Card Game

2 Naszym produktem jest kolekcjonerska gra karciana o naszym liceum. Nasz wyrób powstał z myślą o miłym spędzaniu czasu wolnego ze znajomymi w duchu przyjaźni i rywalizacji, podczas krótkich rozgrywek w kolekcjonerską grę karcianą. Chcemy, aby każdy dobrze się bawił w trakcie przerw, jak i również aby absolwenci naszego IV Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu mieli możliwość posiadania pamiątki, ażeby w późniejszych etapach ich życia, mogli oni powspominać naszą kochaną szkołę. O produkcie:

3 Pomysły na zdjęcia i cytaty użyte w naszych kartach są w większości inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, bądź też jako przedmioty są po prostu znane i rozpoznawane w naszym liceum. Na zdjęciach znajdują się na przykład: kserokopiarka, radiowęzeł, próbny alarm przeciwpożarowy, zamknięta frontowa brama, automat z kawą i tym podobne. Na kartach znajdują się również cytaty, takie jak: „I co z tego, że masz szczęśliwy numerek?”, „Nie patrz prosto w słońce.”, „W góry i na Mazury.”, „Nie wiem co robię, ale zaczyna wychodzić.” Wygląd kart: Awers karty Rewers karty

4 Dwaj gracze grają talią po minimum 30 kart każdy z limitem maksymalnie 3 identycznych kart w talii. Celem gry jest uzyskanie 20 punktów nauki w 2 dziedzinach zanim zrobi to przeciwnik lub zanim skończą się karty. Punkty można zdobywać poprzez zagrywanie kart wydarzeń, przedmiotów i pomocy naukowych. Wydarzenia i przedmioty zazwyczaj dają punkty jednorazowo, natomiast pomoce naukowe generują je co turę. Jest to gra pełna strategii, począwszy od składania talii na samej grze kończąc. Zasady w skrócie:

5 Można zakupić u nas zestawy startowe. Każdy taki zestaw to 2 paczki po 15 kart z 2 różnych dziedzin nauki, które wybiera się przy zakupie. Różne dziedziny mają różne specjalności: Biol-chem - niszczenie sal lekcyjnych i dobieranie kart. Językowa - dodatkowe punkty i zwiększenie limitu kart na ręce. Humanistyczna - dodatkowe punkty i przejmowanie punktów przeciwnika. Mat-fiz - dodatkowe punkty i blokowanie sal lekcyjnych. WF - spowalnianie przeciwnika i przejmowanie jego punktów. Sprzedajemy również zestawy dodatkowe, w których znajduje się 5 losowych kart z puli 80 różnych wzorów. Rozmaitość zestawów:


Pobierz ppt "Z dumą prezentujemy produkt miniprzedsiębiorstwa IV LO Games: IV LO Trading Card Game."

Podobne prezentacje


Reklamy Google