Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW."— Zapis prezentacji:

1 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW

2 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Po zapisaniu w symulacji drużyn, możemy przygotować nową grę.

3 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Wprowadź nową grę.

4 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Zanim ustalisz parametry gry, dodaj do niej drużyny.

5 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Zaznacz drużyny, które chcesz dołączyć do gry. Można dołączyć maksymalnie 8 drużyn. Zatwierdź wybór przyciskiem Add Player(s). Gracze w danej chwili mogą być zalogowani do gry (On line) lub nie (Not Online).

6 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Wykaz drużyn dodanych do gry. Można także usunąć drużynę z gry – Remove Informacja o dostępności drużyny.

7 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Nadanie nazwy grze np. Klasa Titanów zamiast Game 400687. Ustalenie ilości grających drużyn. Jeśli dodałeś do gry 5 drużyn i zaznaczysz 8 graczy – komputer dołączy do gry 3 drużyny komputerowe. Możesz wybrać poziom gry dla komputera. Możesz ustalić minimalną cenę w danej grze.

8 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Wybierz rodzaj scenariusza.

9 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Wybrano wszystkie decyzje dostępne w grze: Price – cena, Production – wielkość produkcji. Marketing - wydatki na marketing, Capital Investment – wydatki na inwestycje, R&D – wydatki na badania i rozwój, Charitable Giving – działalność charytatywna, Marketing Plan Detail – przeznaczenie wydatków marketingowych, R&D Plan Details – rezultaty wydatków na Badania i Rozwój.

10 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Ustal ilość etapów gry.

11 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Zdecyduj o sposobie zamykania etapów gry: automatycznie po 5 min utach, godzinie, dniu lub tygodniu, automatycznie, gdy wszystkie drużyny podejmą decyzje, osobiście przez prowadzącego grę.

12 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Save – zatwierdza przyjęte ustawienia.

13 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Start Now rozpoczyna utworzoną grę.

14 Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW Po zakończeniu grę można usunąć – Delete. Równocześnie można utworzyć nieograniczoną liczbę gier – New Game.


Pobierz ppt "Z A R Z Ą D Z A N I E F I R M Ą PRZYGOTOWANIE GRY DLA UCZNIÓW."

Podobne prezentacje


Reklamy Google