Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W świecie bezpiecznego internetu 1. Nigdy nie podawaj w internecie swojego prawdziwego imienia i nazwiska, adresu domowego, numeru telefonu itp. 2. Nigdy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W świecie bezpiecznego internetu 1. Nigdy nie podawaj w internecie swojego prawdziwego imienia i nazwiska, adresu domowego, numeru telefonu itp. 2. Nigdy."— Zapis prezentacji:

1

2 W świecie bezpiecznego internetu

3 1. Nigdy nie podawaj w internecie swojego prawdziwego imienia i nazwiska, adresu domowego, numeru telefonu itp. 2. Nigdy nie wysyłaj nieznajomym swoich zdjęć. Nie wiesz do kogo naprawdę trafią.

4 3. Internet to skarbnica wiedzy ale pamiętaj, że nie wszystkie informacje, które w nim znajdziesz są prawdziwe. 4. Szanuj prawo własności w Sieci.

5 5. Szanuj innych użytkowników internetu. 6.Uważaj na e otrzymywane od nieznanych Ci osób. Źródło:

6 7. Pamiętaj, że nigdy nie możesz mieć pewności, z kim rozmawiasz w internecie. 7. Pamiętaj, że nigdy nie możesz mieć pewności, z kim rozmawiasz w internecie.

7 8. Spotkania z osobami poznanymi w internecie mogą być niebezpieczne.

8 9. Nie spędzaj czasu wolnego przy komputerze. Ustal sobie jakiś limit.

9 10.Pamiętaj, że hasła są tajne i nie powinno się ich podawać nikomu. 10.Pamiętaj, że hasła są tajne i nie powinno się ich podawać nikomu.

10 11. Rozmawiaj z rodzicami o internecie. Informuj ich o wszystkich stronach, które Cię niepokoją.

11 12. Koniecznie zainstaluj oprogramowanie antywirusowe na swoim komputerze. 12. Koniecznie zainstaluj oprogramowanie antywirusowe na swoim komputerze.

12 Każdy powinien brać w nim udział Źródło:

13 Źródła informacji: autor: Anna Grzymska


Pobierz ppt "W świecie bezpiecznego internetu 1. Nigdy nie podawaj w internecie swojego prawdziwego imienia i nazwiska, adresu domowego, numeru telefonu itp. 2. Nigdy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google