Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TO MY KLASA 4c.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TO MY KLASA 4c."— Zapis prezentacji:

1 TO MY KLASA 4c

2 Cześć to ja Patryk. Lubię dżem.

3 Mam na imię Kuba. Lubię placki z cukrem, jazdę na rowerze i granie na PS3. W szkole lubię się spotykać z Kubą.

4 Cześć :D Mam na imię Michał
Cześć :D Mam na imię Michał. Interesuję się piłką nożną i lubię jeździć na rowerze. Nasza klasa jest miła, fajna i koleżeńska. Lubię szkołę, ale nie lubię rano wstawać.

5 Mam na imię Szymon. Lubię placki. Ważny jest dla mnie komputer
Mam na imię Szymon. Lubię placki. Ważny jest dla mnie komputer. Moja klasa jest nudna, ale Kuba jest fajny.

6 Cześć mam na imię Dominika. W maju będę miała 11 lat
Cześć mam na imię Dominika. W maju będę miała 11 lat. Lubię jeździć na rowerze, grać w gałę. Uwielbiam robić zdjęcia i filmować. Lubię też tańczyć, śpiewać, grać na gitarze, występować z tatą . Moją najlepszą koleżanką jest Wiktoria.

7 Cześć. Mam na imię Patrycja. Bardzo lubię jeść spaghetti
Cześć ! Mam na imię Patrycja. Bardzo lubię jeść spaghetti. Lubię naszą Panią Zosię bo jest bardzo miła tak samo jak cała klasa. Cieszę się że może Agnieszka pójdzie ze mną do gimnazjum nr14. Już się znamy 8 lat. Jesteśmy jakby przyjaciółki na zawsze.

8 Cześć jestem Fabian z klasy 4c. Lubię naszą szkołę i klasę
Cześć jestem Fabian z klasy 4c. Lubię naszą szkołę i klasę. Lubię grać w Minecrafta i dla mnie ważna jest cała klasa ale najbardziej z klasy lubię Michała. To dobry kolega 

9 Cześć. Mam na imię Michał i mam 10 lat
Cześć. Mam na imię Michał i mam 10 lat. Lubię łowić ryby i jeździć na rowerze. Moja ulubiona potrawa to kebab z baraniny.

10 Hej. Mam na imię Grzesiek i mam 10 lat
Hej ! Mam na imię Grzesiek i mam 10 lat. Moja klasa jest bardzo fajna, ponieważ jest : uczciwa, miła, koleżeńska i bardzo śmieszna. Interesuje się minecraftem. Ta gra jest fajna. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze i gram w minecrafta. Lubię ludzi którzy mnie lubią. Jestem najmądrzejszy z klasy 4c. Lubię moją panią bo jest miła i ma poczucie humoru.

11 Siema, mam na imię Aleksandra. Interesuję się tańcem. Kocham tańczyć
Siema, mam na imię Aleksandra. Interesuję się tańcem. Kocham tańczyć. Lubię wymyślać układy taneczne. Dla mnie jest ważne żeby dobrze się uczyć . Lubię też jeździć na nartach. Bardzo lubię swoją klasę.

12 Mam na imię Szymon. Lubię rysować.

13 Cześć. Jestem Wiktoria i mam 10 lat. Uwielbiam zwierzęta
Cześć. Jestem Wiktoria i mam 10 lat. Uwielbiam zwierzęta. Jak będę starsza, będę pomagać w schronisku jako wolontariusz. Lubię bardzo swoją klasę i szkoda mi że kiedyś każdy z nas pójdzie w inną stronę. Mam nadzieję że będziemy utrzymywać ze sobą stały kontakt.

14 Cześć jestem Kuba. Lubię dżem
Cześć jestem Kuba. Lubię dżem. Interesuję się grami komputerowymi a szczególnie minecraft. Lubię bardzo panię Zosię.

15 Jestem Bartek. Mam 10 lat. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć samochodem. Moje ulubione potrawy to pierogi ruskie i placki ziemniaczane. Ważna jest dla mnie moja rodzina :D

16 Cześć. Jestem Agnieszka. W grudniu skończę 10 lat
Cześć. Jestem Agnieszka. W grudniu skończę 10 lat. Interesuje się jazdą konną. Lubię jeździć na nartach. Kocham tańczyć. Kilka razy występowałam na scenie. Lubię swoją klasę, nie chciałabym jej zmieniać.

17 Hej ! Jestem Iga z 4c. Lubię grać w siatkówkę, jeździć na nartach i czytać książki. Dla mnie bardzo ważna jest rodzina i klasa. Czasem się kłócimy i tak jest fajnie bo chcemy dużo chęci ;D

18 Jestem Jerzyk. 1 października mam urodziny. Mam 10 lat
Jestem Jerzyk. 1 października mam urodziny. Mam 10 lat. Lubię nie chodzić do szkoły. Nie lubię mojej klasy oprócz paru kolegów. Lubię spaghetti.

19 Mam na imię Antek. Lubię grę Angry Birds Star Wars 2
Mam na imię Antek. Lubię grę Angry Birds Star Wars 2. Bardzo mnie wciągnęła. Lubię też wiele innych gier np.: minecraft, całą serię Angry Birds i Temple Run 2

20 Hej, to ja Wiktoria. Lubię tańczyć, śpiewać, występować na scenie i grać na gitarze. Uwielbiam Panią Zosię.

21 Witam, to ja, Pani Zosia, wychowawczyni 4c. Uczę angielskiego
Witam, to ja, Pani Zosia, wychowawczyni 4c. Uczę angielskiego. W czasie wolnym uprawiam kolarstwo górskie i jeżdżę na nartach. Bardzo lubię pracę z dziećmi i cenię ich szczerość, wyobraźnię i zaangażowanie. A moją klasę lubię szczególnie.

22 To koniec prezentacji klasy 4c :D.


Pobierz ppt "TO MY KLASA 4c."

Podobne prezentacje


Reklamy Google