Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kandydaci na Przewodniczącego Szkoły 2013/2014

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kandydaci na Przewodniczącego Szkoły 2013/2014"— Zapis prezentacji:

1 Kandydaci na Przewodniczącego Szkoły 2013/2014
Wybory już 31 października !!!

2 Oto oni: Wybory już 31 października !!!

3 Natalia K. – klasa V a Patrycja K. – klasa V b Zuzia M
Natalia K. – klasa V a Patrycja K. – klasa V b Zuzia M. – klasa V m Julia L. – klasa V c Julia N. – klasa VI a Mateusz P. – klasa VI b Zosia S. – klasa VI m Mateusz Ż. – klasa VI c Wybory już 31 października !!!

4 Kandydatka klasy V a Wybory już 31 października !!! Cześć
Jestem Natalia Kołcun z klasy 5a. Chciałabym zostać Waszą przewodniczącą. Poza lekcjami tańczę balet, z którym jeżdżę na międzynarodowe konkursy i zdobywam nagrody. Możecie mnie zobaczyć w przedstawieniach w naszej Operze Wrocławskiej.  Bardzo lubię spędzać czas z przyjaciółmi oraz rysować, projektować i śpiewać. W przyszłości chciałabym zostać architektem. Jeśli oddacie na mnie swój głos spełnię wszystko to, o czym rozmawialiśmy na przerwach przed wyborami, między innymi: * zorganizuję dla nas wszystkich więcej dyskotek i zabaw tematycznych z prawdziwym DJ, * zorganizuję szkolny konkurs w stylu „Mam talent”, * zaproszę do szkoły obecnych i byłych piłkarzy Śląska Wrocław oraz znanych wrocławskich sportowców. * Z nauczycielami WF zorganizujemy szkolne wyjście na mecze pucharowe Śląska Wrocław w przyszłym sezonie, * porozmawiam również z Dyrekcją szkoły, aby udostępnić nam wszystkim darmowy dostęp do Internetu poprzez Wi-Fi, * zawsze będę otwarta na Wasze pomysły i sugestie, aby w naszej szkole było ciekawie i przyjemnie. Bardzo liczę na Wasze głosy i na Was. Wybory już 31 października !!!

5 Kandydatka klasy V m Wybory już 31 października !!! Zuzia Miczek
O mnie: -Bardzo lubię zajmować się zwierzętami (w przyszłości chciałabym zostać weterynarką). -Jestem dość ambitna uwielbim grać na fortepianie -Uwielbiam rysowac i grać na komputerze -Jestem koleżeńska i w miarę pomocna :) -Lubię spotykać się z koleżankami,kolegami poza szkołą w celu plotkowania i zabaw :) -Dużo osób ma mnie za odwazną i wysportowaną (jestem dobra w biegach i w siatkówce) -Uwielbiam książki (jestem molem książkowym) -Interesuje się przyrodą (uwielbiam przebywać na dworze) -Jetsem śpiochem -Staram sie zawsze być w kątakcie z uczniami O mnie (czego nie lubie): -Nienawidzę osób kłamiliwych i niemiłych dla innych -Nienawidzę wcześnie wstawać mogę spać do 11 :) -Nie lubię sprzątać i rzadko to robię... -Jetsem strasznie uparta i nie wiem czy jest to zaletą czy raczej wadą -Nie lubię zajęć plastycznych nie mam do nich smykałki -Trudno mnie czasem (że tak powiem) ogarnąć robię milion rzeczy na raz... Dla szkoły: 1.więcej dyskotek!!!! 2.Dzień dla zwierzaka 3.lustra w łazience dla starszych 4.powrót szczęśliwego numerka 5.atmoswera jak w domu 6.mniej sprawdzianów :) Wybory już 31 października !!!

6 Kandydatka klasy V c Wybory już 31 października !!!
Cześć! Mam na imię Julia i chodzę do klasy 5c. W szkole muzycznej uczę się grać na wiolonczeli. Lubię sport, konie i uwielbiam malować.  Moje pomysły: -Zrobienie więcej dyskotek( co 2/3 miesiące) -Wydanie częściej gazetki szkolnej -Lepsze obiady -Przywrócenie szczęśliwego numerka - I konkursy( np.konkurs fotograficzny, konkurs fryzur, konkurs śpiewu) Mam jeszcze dwa pomysły, które nie obiecam, że będą, bo może nie będzie można tego zrealizować: -Konkurencje sportowe między klasami (np. siatkówka, koszykówka...) -I też trochę szalony pomysł: Chciałabym zorganizować dla każdej starszej klasy wyjazd poznawczy na 2,3 dni do Krakowa lub w inne miejsce. Wybory już 31 października !!!

7 Kandydatka klasy VI a Wybory już 31 października !!!
Jestem Julia Nowicka lubię: * jeździć konno; * spotykać się z przyjaciółmi; * chodzić do kina; * pomagać innym; * lubię siatkówke i oglądać straszne filmy Wybory już 31 października !!!

8 Kandydat klasy VI b Wybory już 31 października !!!
NAZYWAM SIĘ   MATEUSZ PAJĄK JESTEM W KLASIE 6B LUBIĘ UPRAWIAĆ SPORT A SZCZEGÓLNIE PIŁKĘ NOŻNĄ , GRY KOMPUTEROWE GDY ZOSTANE PRZEWODNICZĄCYM BĘDĘ STARAŁ SIĘ O: * WIĘCEJ WYJŚĆ DO KIN; * ORGANIZACJE TURNIEJÓW SPORTOWYCH ; * ORAZ FESTYNÓW RODZINNYCH; * WYCIECZEK INTEGRACYJNYCH; * ORAZ DYSKOTEK SZKOLNYCH:-) :-D Wybory już 31 października !!!

9 Kandydatka klasy VI m Wybory już 31 października !!!
Nazywam się Zosia Stasina , mam 12 lat . Chodzę do 6 klasy , dokładniej to muzycznej . Gram na fortepianie , często sobie podśpiewuję , chociaż nie lubię przed kimś śpiewać czy grać . Lubię gotować , ale nie jakieś świetne potrawy jak z pod rąk słynnych kucharzy , tylko np. Mini rogaliczki z nutellą (mniam!) według mojego przepisu , czy babeczki lub inne słodkości . W gotowanie wkładam serce . (oczywiście składniki też XD) Lubię też jeździć konno , choć nie ma w tym wprawy... Jeździłam pół roku , ale teraz nie mam jak . Szkoda , bo kocham konie! Nie raz ukazałam się przed kamerą ( bo dwa razy! ) – ale to jeszcze nie doświadczenie ... Chętnie nawiązuję przyjaźnie , mam wiele pasji . A co najważniejsze jestem bardzo kreatywna ( wg wielu osób , ja tak o sobie nie sądzę! xD)   więc pomysły same przyjdą mi do głowy . Ale tak na teraz moje pomysły : - Szczęśliwy numerek - pomocna dłoń w każdej sytuacji (moja!) - Więcej akcji takich jak z tymi ciastami - Szalone dyskoteki !! - Wspaniała atmosfera w szkole Pisałam już , że jestem kreatywna , więc zawsze jakiś pomysł wpadnie mi do głowy! Wybory już 31 października !!!

10 Kandydat klasy VI c Wybory już 31 października !!! Cześć,
mam na imię Mateusz. Oto co mam do zaoferowania: -dyskoteki, -szczęśliwy numerek, -konkursy, -zabawy, -spotkania z interesującymi osobami. Wybory już 31 października !!!

11 Głosowanie już 31 października!!! Wyniki poznacie tego samego dnia.
Niech wygra najlepszy!!!


Pobierz ppt "Kandydaci na Przewodniczącego Szkoły 2013/2014"

Podobne prezentacje


Reklamy Google