Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Urodziłem się 16 lipca 1988r. W Lubaczowie dlatego że szpital w Przemyślu był zamknięty. Jestem synem Elżbiety i Tadeusza. Wychowałem się w Przemyślu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Urodziłem się 16 lipca 1988r. W Lubaczowie dlatego że szpital w Przemyślu był zamknięty. Jestem synem Elżbiety i Tadeusza. Wychowałem się w Przemyślu."— Zapis prezentacji:

1

2 Urodziłem się 16 lipca 1988r. W Lubaczowie dlatego że szpital w Przemyślu był zamknięty. Jestem synem Elżbiety i Tadeusza. Wychowałem się w Przemyślu gdzie uczęszczałem do Szkoły Podstawowej nr 14, następnie podjąłem naukę w Gimnazjum nr 1 gdzie aktualnie się uczę. Lecz za rok tu już nie będę chodził. Wybieram się do 2 LO na profil mat-inf. Mam nadzieję że się dostanę. O mnie O mnie Fotki Koniec

3 Znak zodiaku: Rak Waga: 186cm Waga:75kg Kolor oczu: piwne Ulubiony sport: skoki narciarskie Ulubiona muzyka: ogólnie słycham wszystko Ulubiona potrawa:pierogi Ulubione powiedzenie: mydło lipne Hobby: gra na komputerze, piłka nożna, siatkówka Pseudonim: mUmBaRaMbArYnEk, yOsHo Moje zalety: miły, wesoły, beztroski, sympatyczny Moje wady: lenistwo, bałaganiarstwo Ulubiona drużyna: KS CZUWAJ PRZEMYSL Najlepsza koleżanka: Marchewa, Corveta, Tigra, Złośnica, Aga Najlepszy kolega: MiśQ, Czarny, Ciupa Wstecz

4 Na wycieczce w Zakopanym Na koloni w Budapeszcie Ja i mój pierwszy komputer Ja i mój pierwszy rower

5 Kontakt ze mną: GG: 3525827 Tel.kom. 600163886 Moja strona internetowa: www.yosho.piwko.pl E-mail:joszo1@o2.pl Niestety to już jest koniec mojej prezentacji i koniec mojej nauki w tej szkole Przykro jest mi się z nią rozstać ponieważ przeżyłem tu wiele wesołych i smutnych chwil w moim życiu. Żegnaj szkoło!!! BAJU!!! BAJU!!!


Pobierz ppt "Urodziłem się 16 lipca 1988r. W Lubaczowie dlatego że szpital w Przemyślu był zamknięty. Jestem synem Elżbiety i Tadeusza. Wychowałem się w Przemyślu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google