Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dla Kochanej Mamusi Wierszyki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dla Kochanej Mamusi Wierszyki."— Zapis prezentacji:

1 Dla Kochanej Mamusi Wierszyki

2 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Wiersze od serca ♥ ♥ ♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Jakie to szczęście, że mam Ciebie Mamo, że uśmiech wita mnie Twój, co rano, że tyle zadań tyle Przypomnień i czułej troski masz, co dzień o mnie. Mamo dla Ciebie jestem To Twa miłość dała mi Dziś lepszy świat Mamo dla Ciebie jestem Kochać będę mimo dni I mimo lat. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

3 Dziękuję za… Za to, że zawsze jesteś
Dziękuję… Dziękuję… Dziękuję… Dziękuję… Dziękuję… Dziękuję… Dziękuję… Dziękuję za… Za to, że zawsze jesteś przy mym boku Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku Za to, że dni moje tęcza malujesz dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję. Mamo! Tak bardzo Cię Kocham I dziękuję Ci za Twój uśmiech, który ogrzewa mnie w środku, w różnych chwilach mego życia Najbardziej dziękuję ci za to że Jesteś!

4 ♥ ♥ ☻ Wytrzymywałaś ze mną w dniach buntu, kiedy nic nie miało sensu,
♥ ♥ ☻ Wytrzymywałaś ze mną w dniach buntu, kiedy nic nie miało sensu, nic nie było warte zainteresowania. Nie przestawałaś wierzyć, że pewnego dnia wyjdę z tej mgły i na nowo odnajdę słońce. I rzeczywiście tak się stało.

5 Kocham Cię i Dziękuję Ci za wszystko ! ♥
Twoja Córeczka – Daria. ♥


Pobierz ppt "Dla Kochanej Mamusi Wierszyki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google