Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MÓJ MAŁY ŚWIAT aUTOR AUTOR: EWA BOROWSKA SOKÓŁKA, 20 LIPIEC 2010 R.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MÓJ MAŁY ŚWIAT aUTOR AUTOR: EWA BOROWSKA SOKÓŁKA, 20 LIPIEC 2010 R."— Zapis prezentacji:

1 MÓJ MAŁY ŚWIAT aUTOR AUTOR: EWA BOROWSKA SOKÓŁKA, 20 LIPIEC 2010 R.

2 Mam na imię Ewa. Mieszkam w Sokółce
Mam na imię Ewa. Mieszkam w Sokółce. Urodziłam się pierwszego dnia wiosny. Mam 9 lat.

3 Mój dom Mieszkam z rodziną w dużym domu. Tak wygląda mój dom zimą.
A tak wygląda latem.

4 Moja rodzina Moja najbliższa rodzina to: mama, tata, dziadek, babcia i 2 braci. Starszy brat ma 15 lat, a młodszy ma 12 lat. Bardzo ich wszystkich kocham.

5 Tradycją jest, że przy takich okazjach mama piecze tort.
Kilka dni temu brat obchodził 12 urodziny. Rok temu moi rodzice obchodzili 15 rocznicę ślubu. Tradycją jest, że przy takich okazjach mama piecze tort.

6 A to kilka zdjęć z dzieciństwa:

7

8

9

10

11

12

13 A to zdjęcia z przedszkola:

14

15

16 O szkole We wrześniu pójdę do czwartej klasy. Dlaczego już do czwartej ? Ponieważ ja i moi rodzice zdecydowaliśmy, że pójdę do szkoły rok wcześniej. Nudziło mi się już w przedszkolu. A szkołę bardzo lubię. W tej samej szkole pracuje moja mama i uczą się bracia.

17 Moje zainteresowania Interesuję się językiem angielskim. Bardzo lubię się niego uczyć, to mój ulubiony przedmiot. Uwielbiam czytać książki. Moją ulubioną jest „Harry Potter” –wszystkie części. Lubię występować w kółku teatralnym „Kropelki”.

18 Nasz zespół teatralny

19 Nieproszony gość Gdy miałam 6 lat lekarze wykryli u mnie wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Na początku było mi trudno, ale później uświadomiłam sobie, że niektórzy ludzie mają jeszcze gorsze choroby ode mnie.

20 Moje wrażenia ze szpitala
Do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku trafiłam po raz pierwszy pod koniec grudnia 2007 roku. Miałam wtedy 6 lat. Każdy pobyt wspominam bardzo dobrze, mimo to, że nie wszystkie badania były przyjemne. Lekarze i pielęgniarki są bardzo mili, uśmiechnięci, chociaż pracy mają dużo. Najbardziej zapracowana jest chyba moja pani doktor, ale dla mnie ma zawsze czas.

21 Moje dwa pierwsze pobyty w szpitalu

22

23

24

25

26 Moje marzenia Marzę o tym, by być zdrową. To jest dla mnie najważniejsze. Moim marzeniem jest też mieć własny laptop. W przyszłości chciałabym zostać lekarzem pediatrą - gastroenterologiem, podobnie jak pani doktor, która się mną opiekuje. Też chciałabym być tak cierpliwym, miłym i dobrym lekarzem.

27 K O N I E C


Pobierz ppt "MÓJ MAŁY ŚWIAT aUTOR AUTOR: EWA BOROWSKA SOKÓŁKA, 20 LIPIEC 2010 R."

Podobne prezentacje


Reklamy Google