Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Witam Państwa!.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Witam Państwa!."— Zapis prezentacji:

1 Witam Państwa!

2 Chciałabym zaprezentować Szanownemu Jury moją pracę pt
Chciałabym zaprezentować Szanownemu Jury moją pracę pt.,,Mój cel-Mój wybór’’.

3 Nazywam się Agata Wieczorek

4 Jestem 13-letnią dziewczynką
Jestem 13-letnią dziewczynką. Chodzę do klasy 6e Szkoły Podstawowej nr2 w Inowrocławiu. Już od najmłodszych lat byłam ambitna. Mam wspaniałych rodziców i brata Bartka. Koledzy i koleżanki bardzo mnie lubią a ja ich. Najczęściej spotykamy się w szkole.

5 To moja Szkoła Podstawowa nr 2 im
To moja Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi, która znajduje się przy ul. Najświętszej Marii Panny 22/23 . Na lekcjach jest przyjemnie, a nauczyciele są naprawdę mili. Bardzo lubię tę moją szkółkę.

6 Mam bardzo dużo zainteresowań
Mam bardzo dużo zainteresowań. Najbardziej interesuje mnie anatomia człowieka.To właśnie z tą dziedziną chcę mieć do czynienia do końca mego życia.

7 Lubię pomagać ludziom i dlatego postanowiłam, że zostanę lekarzem
Lubię pomagać ludziom i dlatego postanowiłam, że zostanę lekarzem.Jest to bardzo odpowiedzialny zawód, ale uważam, że się nadaję.

8 Aby poszerzać swoją wiedzę o medycynie oglądam dużo seriali, filmów i transmisji naukowych np.,,Ostry dyżur’’, ,,Na dobre i na złe’’, ,,Lekarze marzeń’’ itd. Czytam też książki poświęcone tej dziedzinie.

9 Mniej denerwować się na uczniów Wychodzić z dziećmi na spacery
Jako przyszły lekarz radzę wszystkim nauczycielom: Mniej denerwować się na uczniów Nie krzyczeć Wychodzić z dziećmi na spacery

10 Natomiast UCZNIOM radzę: Bądź grzeczny i miły dla innych! Nie trać czasu na głupstwa i zgłębiaj to co Cię interesuje!

11 Dążenie do upragnionego celu nadaje sens życia człowiekowi.
Realizuj więc swe marzenia.


Pobierz ppt "Witam Państwa!."

Podobne prezentacje


Reklamy Google