Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wybory do samorządu uczniowskiego 2013/2014

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wybory do samorządu uczniowskiego 2013/2014"— Zapis prezentacji:

1 Wybory do samorządu uczniowskiego 2013/2014
Jakub Noculak Klasa 2T1 Wybory do samorządu uczniowskiego 2013/2014

2 Witam wszystkich zainteresowanych moją osobą w wyborach do samorządu
Witam wszystkich zainteresowanych moją osobą w wyborach do samorządu. Na początku chciałbym napisać coś o sobie, byście mogli mnie lepiej poznać. 

3 Jestem uczniem klasy 2 tego technikum, na kierunku: „technik żywienia i usług gastronomicznych” Moje zainteresowania są zgodne z tym kierunkiem, gdyż interesuję się gastronomią w bardzo szerokim zakresie. Po za tym, jestem człowiekiem o szalonych lecz i śmiałych pomysłach, które w większości realizuje. Interesuje mnie turystyka, muzyka, militaria, teatr. Swoje pasje udaje mi się z chwili na chwilę rozwijać coraz bardziej ;)

4 Co do zainteresowań i spędzania czasu wolnego, muzyka dla mnie to nie tylko słuchanie ale i granie. Już kilka lat gram na gitarze i można to było zauważyć w zeszłych latach podczas koncertów, granych z moim zespołem. Ponadto jestem harcerzem, współ prowadzę jedną z Miechowickich drużyn harcerskich. Czas jakie wkładam w swoje zainteresowania, jest spory i myślę, że realizuje się w nich. We wcześniejszych latach prowadziłem jako przewodniczący radę młodzieżową gimnazjum.

5 Teraz coś dla was, czyli jak chciałbym prowadzić samorząd uczniowski przy waszej pomocy ;) Jest kilka pomysłów które chciałbym w szkole zrealizować i myślę, że przy odrobinie chęci z waszej strony i pomocy uda nam się to.

6 Chciałbym uruchomić jaki kol wiek „zespół artystyczny” czy to muzyczny czy teatralny, który pobudził by ciekawość naszych akademii i był jej ciekawym i stałym punktem. Urozmaicić wszystkie wydarzenia w szkole, tzn.: dzień chłopaka, dzień kobiet, halloween itp. Poprzez akcje tj.: flash mob, dzień bez pytania, organizacja karaoke. Jako samorząd uczniowski, raz w roku organizować wieczór twórczości artystycznej, gdzie wszystkie osoby utalentowane mogłyby pokazać swoje umiejętności, poprzez co mogłyby zostać zauważone, przez ciekawych gości. Zaangażować w pracę na rzecz samorządu, osoby pełne pomysłów, by każdy z nas mógł się w tej szkole wykazać pomysłowością i kreatywnością. Dalej obowiązujący szczęśliwy numerek na dzień bez pytania!

7 Wolontariat! Wolontariat jest jedną z ważniejszych rzeczy, w których my jako młodzi ludzie możemy wziąć udział. Co roku do szkoły spływają różne informacje co do prowadzonych akcji na rzecz osób nie pełnosprawnych, pomocy w schroniskach, domach opieki, zbiórki różnych rzeczy, które mogą pomóc. W tym roku również chciałbym byśmy jako uczniowie włączali się w te akcje, z jak największym skutkiem, oto kilka z nich: Zbieranie korków na rzecz osób nie pełnosprawnych, zbieranie karm dla zwierząt ze schroniska itp. Pomoc uczniom słabszym w nauce, lub też dzieciom ze szkół podstawowych które nie radzą sobie w szkole (w zeszłym roku, jedna taka akcja została przeprowadzona)

8 Pracujemy, dobrze się bawimy
Działamy!!! Mam nadzieję, że udało mi się przedstawić siebie choć w minimalny sposób ;) Zachęcam do oddania głosu na mnie, jeśli razem ze mną chcecie działać na rzecz szkoły i pokazywać, że „gastronomik” potrafi się świetnie bawić to trafiliście na właściwą osobę! W razie gdybyście chcieli pogadać, podejdźcie, zagadajcie i wtedy opowiem wam co jeszcze chciałbym razem z wami zdziałać w naszej szkole. Jestem otwarty na propozycję 

9 Pamiętajcie! Pozdrawiam, Kuba Noculak 2T1
Samorząd uczniowski, to nie tylko przewodniczący i jego zastępcy. To także wy! Cała szkoła ma coś do powiedzenia, osoby które tym kierują, są po to, by pomagać w realizacji pomysłów. Chciałbym, żeby samorząd podjął pracę na rzecz całej szkoły i z całą szkołą, by każdy miał w tym swój udział. Zachęcam do głosowania na mnie dokładnie w poniedziałek 30 Września! Pozdrawiam, Kuba Noculak 2T1


Pobierz ppt "Wybory do samorządu uczniowskiego 2013/2014"

Podobne prezentacje


Reklamy Google