Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uwaga konkurs!!! Najlepszy Uczeń Roku. Celem konkursu Najlepszy Uczeń Roku jest wyłonienie najlepszego ucznia spośród uczniów klas pierwszych i drugich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uwaga konkurs!!! Najlepszy Uczeń Roku. Celem konkursu Najlepszy Uczeń Roku jest wyłonienie najlepszego ucznia spośród uczniów klas pierwszych i drugich."— Zapis prezentacji:

1 Uwaga konkurs!!! Najlepszy Uczeń Roku

2 Celem konkursu Najlepszy Uczeń Roku jest wyłonienie najlepszego ucznia spośród uczniów klas pierwszych i drugich jest wyłonienie najlepszego ucznia spośród uczniów klas pierwszych i drugich Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie

3 Kandydat na Najlepszego Ucznia Roku powinien: osiągać wysokie wyniki w nauce, osiągać wysokie wyniki w nauce, regularnie uczęszczać na zajęcia edukacyjne, regularnie uczęszczać na zajęcia edukacyjne, wyróżniać się wysoką kulturą osobistą i nienaganną postawą ucznia, wyróżniać się wysoką kulturą osobistą i nienaganną postawą ucznia, być wzorem do naśladowania dla innych uczniów, być wzorem do naśladowania dla innych uczniów, czynnie włączać się w życie szkoły, środowiska lokalnego, czynnie włączać się w życie szkoły, środowiska lokalnego, wykazywać się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi, sportowymi, wykazywać się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi, sportowymi, brać udział w życiu społecznym i obywatelskim, brać udział w życiu społecznym i obywatelskim, swoją postawą aktywizować i mobilizować innych do działania. swoją postawą aktywizować i mobilizować innych do działania.

4 Nagrody w konkursie: Tablet Tablet Pamiątkowy dyplom Pamiątkowy dyplom List gratulacyjny do rodziców List gratulacyjny do rodziców Przedstawienie sylwetki laureata na stronie internetowej szkoły Przedstawienie sylwetki laureata na stronie internetowej szkoły

5 Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej szkoły (w zakładce konkursy).


Pobierz ppt "Uwaga konkurs!!! Najlepszy Uczeń Roku. Celem konkursu Najlepszy Uczeń Roku jest wyłonienie najlepszego ucznia spośród uczniów klas pierwszych i drugich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google