Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ayca Temizkan- Comenius Ayca Temizkan – jest studentką anglistyki z Ankary (Turcja). W ramach programu Uczenie się przez całe życie, Asystentura Comeniusa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ayca Temizkan- Comenius Ayca Temizkan – jest studentką anglistyki z Ankary (Turcja). W ramach programu Uczenie się przez całe życie, Asystentura Comeniusa."— Zapis prezentacji:

1 Ayca Temizkan- Comenius Ayca Temizkan – jest studentką anglistyki z Ankary (Turcja). W ramach programu Uczenie się przez całe życie, Asystentura Comeniusa odbywa praktykę pedagogiczno-zawodową w naszym przedszkolu. Ayca przez 10 miesięcy będzie codziennie prowadzić zajęcia w języku angielskim dla wszystkich grup przedszkolnych podczas podstawy programowej, a dla kręgu zainteresowanych – koło swojego języka ojczystego.

2 Początki… Naszym pierwszym celem jaki sobie postawiliśmy była pomoc w aklimatyzacji i usamodzielnienie asystentki. Kolejnym krokiem było pokazanie naszej pięknej stolicy, opowiedzenie o polskiej kulturze i zwyczajach w celu lepszego zrozumienia i bliższego poznania. Powoli włączają się w ten proces rodzice z naszej placówki. Mamy już za sobą pierwsze spotkania.

3 Udział w życiu przedszkola Ayca bierze czynny udział w życiu przedszkola. Jest częścią naszej społeczności Wspólnie wychodzimy na spacery Do biblioteki

4 Jeździmy na wycieczki Aya czyta dzieciom książeczki

5 Towarzyszy nam na wizytacjach Wspólnie spędza czas w ogrodzie

6 Razem organizujemy imprezy przedszkolne jak np: Halloween

7 Ale przede wszystkim uczy nasze dzieci języka angielskiego… Z pomocą przychodzi Patch, którego dzieci uwielbiają. Gry, ruch, kolorowe materiały sprawiają, że nauka zamienia się w zabawę i przyjemność.

8

9 Kolory przyciągają uwagę

10 Ruch angażuje całe ciało w naukę. Angielski to sama przyjemność

11 Nawet najmłodsze dzieci są zaangażowane

12 One również uwielbiają Patcha

13 Dodatkowo dzięki Aycy możemy poznać nowy kraj - Turcję i jej smaki Wspólnie z nauczycielką dzieci wykonują turecką przekąskę

14 Była przepyszna…

15 A dziewczynki potrafią już zatańczyć turecki taniec:

16 Koniec dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "Ayca Temizkan- Comenius Ayca Temizkan – jest studentką anglistyki z Ankary (Turcja). W ramach programu Uczenie się przez całe życie, Asystentura Comeniusa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google