Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZEGRZU POMORSKIM

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZKOŁA PODSTAWOWA W ZEGRZU POMORSKIM"— Zapis prezentacji:

1 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZEGRZU POMORSKIM

2 CAŁA SZKOŁA

3 Bardzo szybko mija nam czas w miłej atmosferze.
ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY Do oddziału przedszkolnego uczęszcza 16 dzieci, w tym 10 dziewczynek i 6 chłopców Bardzo miło spędzamy czas bawiąc się z panią, koleżankami i kolegami Uczymy się śpiewu, tańca, samodzielnego ubierania się, rysowania, kolorowania i wycinania. Bardzo szybko mija nam czas w miłej atmosferze.

4 Lubimy swoją szkołę i chętnie do niej przychodzimy
KLASA I Jesteśmy sympatycznymi i radosnymi uczniami klasy I. Do naszej klasy uczęszcza 9 dzieci. Wszyscy lubimy zajęcia sportowe, układanie puzzli oraz budowanie z klocków. Chętnie bierzemy udział w konkursach plastycznych, bo uwielbiamy rysować i malować. Uczęszczamy na zajęcia dodatkowe z edukacji polonistycznej „Pięknie czytam i piszę” i z edukacji matematycznej „Lubię matematykę” Na przerwach bawimy się zgodnie. Gdy ktoś z nas ma jakiś kłopot, to staramy się mu pomóc. Lubimy swoją szkołę i chętnie do niej przychodzimy

5 KLASA II Nasza klasa liczy 15 uczniów. Wychowawcą jest Alicja Jońska.
Uczestniczymy w zajęciach dodatkowych: z uczniem zdolnym, wyrównawczych i logopedycznych. Bierzemy aktywny udział w konkursach plastycznych. Chętnie śpiewamy, gramy w gry zespołów i jesteśmy aktywnymi czytelnikami w bibliotece szkolnej.

6 Lubimy chodzić do naszej szkoły i spędzać w niej czas.
KLASA III Jesteśmy wesołymi trzecioklasistami. Jest nas jedenaścioro- 7 dziewcząt i 4 chłopców. Lubimy chodzić do naszej szkoły i spędzać w niej czas. Bardzo chętnie uczestniczymy w zajęciach plastycznych i sportowych. Uwielbiamy również zajęcia komputerowe i język angielski. Codziennie uczy nas, pomaga nam i opiekuje się nami nasza wychowawczyni pani Joanna Krzyściak.

7 KLASA IV Klasa jak każda inna-tak można określić naszą wspaniałą gromadkę, czyli klasę IV. Składa się ona z 22 uczniów, a konkretnie z 11 dziewcząt i 11 chłopców. Jesteśmy niepowtarzalnym rocznikiem "2002 ‘’. W nauce jak na razie nie jesteśmy tak dobrzy jak w sporcie ,gdzie wiedzie sie nam naprawdę dobrze. Łączą nas zainteresowania dotyczące muzyki, sportu, informatyki, teatru, przyrody i historii. Ponadto jesteśmy bardzo wyrozumiali i zgrani. Zawsze możemy na sobie polegać i w razie konieczności odpisać pracę domową. Ogólnie nasza klasa jest godna uwagi. Znajdą sie w niej osoby ciche i skromne ,ale i osoby nerwowe i nadpobudliwe. Jest to doskonałe połączenie ,gdyż dzięki temu w klasie jest zawsze wesoło i przyjemnie. Chętnie włączamy się w organizację imprez na terenie szkoły, apeli i uroczystości.

8 KLASA V Do klasy piątej uczęszcza 12 uczniów, Wychowawcą klasy jest pani Małgorzata Korus – nauczycielka matematyki. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczą w życiu szkoły, biorą udział w organizowanych imprezach szkolnych i konkursach .Rozwijają swoje zainteresowania na zajęciach dodatkowych takich jak : koło matematyczne, języka angielskiego, historyczne, przyrodnicze. Swoje talenty artystyczne wykorzystują na zajęciach koła teatralnego i prezentują podczas różnych uroczystości. Angażują się w akcje charytatywne- WOŚP oraz organizowane przez samorząd szkolny.

9 KLASA VI Klasa VI jest najstarszą klasą w naszej szkole. Uczęszcza do niej 18 uczniów. Wychowawcą klasy jest pani Ewa Kocińska – nauczycielka języka angielskiego. Uczniowie angażują się w życie szkoły poprzez uczestnictwo w akcjach charytatywnych takich jak „Pomóż i TY”. Systematycznie zajmują się kolportażem „Głosu Koszalińskiego”. Uczestniczą w kołach zainteresowań z języka angielskiego, matematyki, przyrody, historii i zajęć sportowych. Najchętniej uczestniczą w lekcjach matematyki, wychowania fizycznego i informatyki. Uczniowie bardzo sumiennie przygotowują się do testu szóstoklasisty. Na dodatkowych zajęciach z panią Martą Bartos ćwiczą zadania z języka polskiego, a z panią Małgorzatą Korus – zadania matematyczne. Każdego miesiąca piszą próbny test, który pozwala im sprawdzić jak dużo już się nauczyli. Cieszą się ze swoich sukcesów, a trudnościom dzielnie stawiają czoła.

10 DO ZOBACZENIA


Pobierz ppt "SZKOŁA PODSTAWOWA W ZEGRZU POMORSKIM"

Podobne prezentacje


Reklamy Google