Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sięgającemu czasów Starożytnego Egiptu i różnorodności klientów (Od Helu aż po Władywostok) nasza firma wyspecjalizowała.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sięgającemu czasów Starożytnego Egiptu i różnorodności klientów (Od Helu aż po Władywostok) nasza firma wyspecjalizowała."— Zapis prezentacji:

1 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sięgającemu czasów Starożytnego Egiptu i różnorodności klientów (Od Helu aż po Władywostok) nasza firma wyspecjalizowała się w robieniu idealnych, trafiających w każdy gust i portfel naczyń ceramicznych. Dzięki tym naczyniom zwanym popularnie "kubkami" Twoje codzienne wieczorne i nudne picie zwykłej herbaty nabierze zupełnie nowego wymiaru... Wymiaru ekstazy i rozkoszy. Dlatego więc nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami i zafunduj sobie orgazm kubków smakowych już dziś!

2 Na takim stanowisku zawsze powinien znajdować się człowiek sumienny, pracowity, ambicjonalny, człowiek dla którego firma jest najważniejsza. Okazał się nim być Kamil Hałabuza. Tak wypowiada się sam dyrektor naczelny: Posiadam znakomity zespół z którym praca to sama przyjemność. Każdy jest zdyscyplinowany i zna swoje miejsce w firmie. Moją pasją jest gra w koszykówkę. W obu przypadkach stworzenie zgranego zespołu jest priorytetem. W Cup4you udało nam się tego dokonać.

3 Zadanie, powierzane dyrektorowi ds. marketingu, jest jednym z najbardziej wymagających. Artur Słupski znakomicie odnajduje się w tej roli, jako osoba znana, lubiana oraz posiadająca świetne przygotowanie, potrafi zainteresować produktem, szczególnie takim jaki produkuje nasza firma. Spytany o produkt firmowy rzekł: Kliencie nie bój się, nasze produkty sprawią, że nigdy nie zapomnisz co znaczy radość jaką daje własny kubek.

4 Na tak ważne stanowisko wybiera się osobę nieomylną, umiejącą poradzić sobie w każdej sytuacji oraz zdającą sobie sprawę z odpowiedzialności jaka wiąże się z każdym wyborem. Mieszko Krychniak zapytany o to jak czuje się na stanowisku dyrektora ds. finansowych rzekł: Matematyka jest potęgą, chcę i umiem wykorzystać ją w każdej dziedzinie mego życia. Stanowisko mi powierzone jest bardzo odpowiedzialne, ale doświadczenie jakim dysponuję daje mi możliwość wykonywania postawionych przede mną zadań.

5 Szare korzenie bujnych kwiatów – tak pisał Arkady Fiedler o mechanikach naprawiających maszyny polskich pilotów. Słowa te mają jednak odwzorowanie nie tylko w stosunku do lotnictwa. To właśnie wszyscy pracownicy, którzy zwykle są niedoceniani i pomijani w wielkich korporacjach. Przecież to każdy z nich napędza ten wielki organizm jakim jest firma. Firma Cup4you jest jednak zorganizowana wedle niecodziennego rozwiązania. Forma wewnętrzna jaką przybrała firma jest informacją poufną. Natomiast do ogólnodostępnej wiedzy należy fakt który może zaskakiwać. Firma nie jest kierowana wedle głosu pojedynczej osoby lub małej grupy osób, każdy pracownik ma prawo wypowiadać się zgłaszać propozycje zmian oraz nowatorskich rozwiązań.

6 Do tego rodzaju pracowników należą: Łochocki Łukasz Warszewski Tomasz Jestem jednym z pracowników firmy Cup4you. Interesuję się sportem. Od dziecka moja pasja była piłka nożna. Powierzone mi zadania wykonuje najlepiej jak mogę a dobro klienta jest dla mnie najważniejsze. W przyszłości zamierzam otworzyć własną, wymarzoną firmę. Interesuję się sportami siłowymi i siatkówką. Jestem pracownikiem tej firmy i umiem zadbać o dobro klienta i trafić w jego gusta. Staram się jak najlepiej wykonywać powierzone mi zadania i postaram się, żeby każdy klient był zadowolony.

7 Cztery różne osobistości, o różnych zainteresowaniach oraz innych poglądach, zadziwiają współpracą, umiejętnością rozwiązywania problemów oraz jednością. Załucki Mikołaj Grubba Mateusz Interesuje się motoryzacją. Staram się najlepiej wykonywać powierzone mi zadania, bo nie ma takich których bym się nie podjął. Jestem człowiekiem potrafiącym znaleźć swoje miejsce. Pomysły bardzo często same przychodzą mi do głowy przez co czuję się w pewien sposób odpowiedzialny za rozwój firmy.


Pobierz ppt "Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sięgającemu czasów Starożytnego Egiptu i różnorodności klientów (Od Helu aż po Władywostok) nasza firma wyspecjalizowała."

Podobne prezentacje


Reklamy Google