Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Belt 4 you. Firma Belt 4 YOU jest rozwijającą się firmą produkującą i sprzedającą paski która powstała w 2014 roku. Firma jest bardzo zdeterminowana do.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Belt 4 you. Firma Belt 4 YOU jest rozwijającą się firmą produkującą i sprzedającą paski która powstała w 2014 roku. Firma jest bardzo zdeterminowana do."— Zapis prezentacji:

1 Belt 4 you

2 Firma Belt 4 YOU jest rozwijającą się firmą produkującą i sprzedającą paski która powstała w 2014 roku. Firma jest bardzo zdeterminowana do pracy oraz dynamicznie się rozwija. Historia firmy

3 Dyrektor naczelny Mateusz Wojciechowski Kontakt: Tel. 79197112 Dyrektor zajmuje się zarządzaniem firmy i jej pracownikami. Mateusz Wojciechowski jest dyrektorem naczelnym miniprzedsiębiorstwa. Jest osobą bardzo wymagającą, pracowitą, rzetelną oraz surową. Interesuje się on żużlem oraz siatkówką. Na co dzień lubi spotykać się z przyjaciółmi. Stara się jak najlepiej tylko umie wykonywać swoją pracę oraz dbać o swoich pracowników.

4 Dyrektor marketingu Szymon Gawełek Dyrektor Marketingu zajmuje się wypromowaniem firmy oraz dbanie o jej nagłośnienie, opracowywaniem materiałów reklamowych oraz przygotowywaniem akcji promocyjnych. Szymon Gawełek jest dyrektorem Ds.marketingu i reklamy markowych produktów belt4u. Dyrektor marketingu i reklamy powinien być wszechstronny,komunikatywny,kreatywny oraz musi umieć współpracować w grupie.. Taki właśnie jest nasz dyrektor Szymon Gawełek. W wolnym czasie lubi ćwiczyć, słuchać muzyki lub strzelać na strzelnicy

5 Dyrektor finansowy Kamil Serocki Kontakt : Tel.783860606 Dyrektor finansowy jest odpowiedzialny za prowadzenie dokumentacji finansowej oraz kontrolowania wydatków. Kamil Serocki jest osoba zajmująca się funduszami firmy oraz papierkową robotą. Stara się być pracowity, rzetelny, miły dla swoich współpracowników. Jego zainteresowaniami jest piłka nożna, bieganie oraz słuchanie muzyki. Lubi spotykać się z przyjaciółmi. Stara się wywiązywać ze swoich obowiązków oraz wpłynąć jak najlepiej na firmę.

6 Wspólnik Damian Śliwicki: Mam 17 lat i mieszkam w Toruniu. Posiadam wiele zainteresowań, ale 1 poświęcam większość swojego życia. Gra w szachy nauczyła mnie podejmowania szybkich i właściwych wyborów, przewidywania kilku ruchów naprzód oraz cierpliwości. Tak jak często zajmowałem najwyższe miejsca w turniejach, tak samo chciałbym, żeby firma odnosiła sukcesy : miała dużo klientów i była rozpoznawalna.

7 Wspólnik Jakub Kapela: Nazywam się Jakub Kapela, mam 17 lat i mieszkam na wsi pod Toruniem. Na co dzień jestem osobą aktywną fizycznie. Od dziecka interesuje się ratowaniem życia. Należę od harcerskiego klubu ratowniczego w Toruniu z którym osiągam sukcesy. Ratowanie ludzi uczy człowieka bardzo dużo, a przede wszystkim myślenia w trudnych sytuacjach. Chciałbym, żeby nasza firma odnosiła takie same sukcesy tak jak ja odnoszę z moim klubem ratowniczym, dlatego jestem członkiem tego projektu.


Pobierz ppt "Belt 4 you. Firma Belt 4 YOU jest rozwijającą się firmą produkującą i sprzedającą paski która powstała w 2014 roku. Firma jest bardzo zdeterminowana do."

Podobne prezentacje


Reklamy Google