Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dwójka-Szkoła z klasą- uczniowie z pasją Przygotowała: Daria Drozda Klasa 6 A.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dwójka-Szkoła z klasą- uczniowie z pasją Przygotowała: Daria Drozda Klasa 6 A."— Zapis prezentacji:

1 Dwójka-Szkoła z klasą- uczniowie z pasją Przygotowała: Daria Drozda Klasa 6 A

2  Uczniowie klasy VI a maj ą nie tylko obowi ą zki, ale przede wszystkim swoje wielkie pasje. A oto niektóre z nich:

3 Klaudia Słabicka  Klaudia:  -Moją pasja jest taniec. Ten sport trenuje od dzieciństwa, zawsze chciałam być w tej dziedzinie zawodowcem. To przyszło samo z siebie. Jestem samoukiem i tańczę w szkolnym zespole „ Dwójeczka ”.

4 Basia Słodzińska  Basia:  -Moją pasją jest gra na flecie. Zaczęłam od 1 klasy podstawówki. Na początku były skrzypce, a w 4 klasie zdecydowałam się na flet. Gram na tym instrumencie, ponieważ to lubię. Jestem już w 3 klasie i nie zamierzam z tego zrezygnować.

5 Dominik nóżka  Dominik:  -Moją pasją jest piłka nożna. Lubię to, ponieważ wygrana daje mi satysfakcję. Zacząłem trenować w wieku 7 lat. Jedyne kontuzje jakich doznałem, to zwichnięcia ręki.

6 Rafał Romanowski  Rafał:  -Moja pasja to taektwon-do. Ten sport uprawiam od 5 lat. Dwa razy w tygodniu chodzę na treningi. Mam już czarny pas. Nigdy z tego sportu, a raczej z pasji nie zrezygnuję.

7 Piotrek Raczek  Piotrek:  -Moją pasją już od 4 klasy jest gra w tenisa. Lubię to, ponieważ jest to bardzo fajny sposób na nudę. Trenuje mnie Pan Rafał Gendera. Największym moim sukcesem było zajęcie 1 miejsca w Okręgowych Zawodach w Miliczu i 2 miejsce w finale Dolnego śląska.

8 Laetitia Górnicka  Laetitia:  -Moją pasją jest jazda konna. Pierwszy raz wsiadłam na konia mając 6 lat. Od 4 lat jeżdżę regularnie z koleżanką Darią. Najczęściej jeździmy w stajni Hubertówka i w stajni Łazy Małe. Często bywamy na różnych imprezach końskich, festynach itd., oraz obozach w Ostrowie Wielkopolskim i we Wrocławiu w stadninie „Victor”, gdzie zaczynamy trenować o wiele trudniejszą od rekreacyjnej jazdę sportową. Konie zawsze będą moją pasją.

9 Ja – Daria Drozda  -Moją pasją już od 2 lat jest jazda konna.  Zaczęłam jeździć dzięki moim rodzicom w stajni Hubertówka, którzy nie spodziewali się, że zwykły sport zamieni się w wielką pasją.  Na początku było trudno, ale ja się nie poddałam. Najpierw był Gniewosz taki koń profesor. To na nim stawiałam pierwsze kroki w siodle: pierwsze galopy, skoki itd... Później zaczęły się wyzwania: nowe konie, nowe wiadomości, upadki, zwątpienia. Następnie pojawił się Dragon, to z nim poznaję tajemnice jazdy konnej, podejmuję różne wyzwania, ja uczę jego- on mnie. Przywiązaliśmy się do siebie.  Jeżdżę również na różne obozy konne z moją koleżankę Laetitią. Poznajemy tam nowych przyjaciół, z którymi dobrze się czujemy, tak jakbyśmy się znali od dawna. Niedługo może spełnią się moja marzenia i dostanę konia.  Sądzę że ta przygoda nie skończy się tak szybko, po prostu to kocham <3  *„… Bo to historia, która nie ma końca…” * jeden z moich ulubionych cytatów.

10 „… nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym…” Stephen King


Pobierz ppt "Dwójka-Szkoła z klasą- uczniowie z pasją Przygotowała: Daria Drozda Klasa 6 A."

Podobne prezentacje


Reklamy Google