Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nature Tan Здоровый загар NatureTan NATURALNA OPALENIZNA NATURALNA OPALENIZNA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nature Tan Здоровый загар NatureTan NATURALNA OPALENIZNA NATURALNA OPALENIZNA."— Zapis prezentacji:

1 Nature Tan Здоровый загар NatureTan NATURALNA OPALENIZNA NATURALNA OPALENIZNA

2 Nature Tan Здоровый загар Z jednej strony fale UV przyczyniają się do wytwarzania witaminy D; przyczyniają się do wytwarzania witaminy D; pomagają walczyć z sezonową depresją. pomagają walczyć z sezonową depresją. Opalenizna pięknie wygląda, odmładza, nadaje sportowego wyglądu i dlatego jest tak popularna od strony estetycznej. Opalenizna: korzystna czy szkodliwa?

3 Nature Tan Здоровый загар Z drugiej strony fale UV fale UV przyczyniają się do starzenia się skóry z powodu fototoksycznego (oksydacyjnego) stresu; przyczyniają się do starzenia się skóry z powodu fototoksycznego (oksydacyjnego) stresu; przy nieumiarkowanym stosowaniu mogą powodować choroby skóry; przy nieumiarkowanym stosowaniu mogą powodować choroby skóry; po zakończeniu nasłonecznienia opalenizna szybko znika. po zakończeniu nasłonecznienia opalenizna szybko znika. Opalenizna: korzystna czy szkodliwa? Rak podstawnokomórkowy (Carcinoma basocellulare) jest najbardziej rozpowszechnioną formą nowotworu złośliwego, powstanie którego jest zwykle związane z długim przebywaniem w słońcu lub z oddziaływaniem fal UV.

4 Nature Tan Здоровый загар JAK rozumieć te sprzeczności? Opalenizna: korzystna czy szkodliwa?

5 Nature Tan Здоровый загар ULTRAFIOLET i stres oksydacyjny Wpływ fal UV, szczególnie w dużych dawkach, może być przyczyną fototoksycznego efektu (stresu oksydacyjnego) Wpływ fal UV, szczególnie w dużych dawkach, może być przyczyną fototoksycznego efektu (stresu oksydacyjnego) oraz powstawania oraz powstawania ogromnej ilości wolnych rodników, ogromnej ilości wolnych rodników, które uszkadzają nasze komórki. które uszkadzają nasze komórki.

6 Nature Tan Здоровый загар Wolne rodniki Wolne rodniki – są to wysokoaktywne cząsteczki, które stale atakują komórki, uszkadzają ich DNA, białka oraz tłuszcze. Powstają w organizmie człowieka, powodując utlenianie wszystkich tkanek. Bezpośrednio odpowiadają za przyspieszanie starzenia się komórek.

7 Nature Tan Здоровый загар Wolne rodniki – SKĄD SIĘ BIORĄ? SKĄD SIĘ BIORĄ WOLNE RODNIKI dym tytoniowy promieniowanie metabolizm procesy zapalne zanieczyszczenia przemysłowe

8 Nature Tan Здоровый загар Ochrona przed wolnymi rodnikami Antyoksydanty Neutralizują wolne rodniki i stanowią swoisty system ochronny dla komórek.

9 Nature Tan Здоровый загар Antyoksydacyjny system organizmu (antyoksydanty endogenne) Produkowane są przez sam organizm: - sterydy, tokoferole i in.; - występują w formie biologicznych katalizatorów – fermentów, które tłumią reakcje wolnorodnikowego utleniania (dysmutaza ponadtlenkowa, katalaza, peroksydaza glutationowa i in.).

10 Nature Tan Здоровый загар ULTRAFIOLET i stres oksydacyjny Wpływ fal UV, szczególnie w dużych dawkach, może być przyczyną fototoksycznego efektu oraz tworzenia się ogromnej ilości wolnych rodników uszkadzających nasze komórki, z którymi naturalny system antyoksydacyjny człowieka nie może sobie poradzić.

11 Nature Tan Здоровый загар można pozyskiwać z pożywienia, np. z 5-ciu porcji warzyw i owoców w ciągu dnia. Ostatnie badania pokazują, jednak, że średnio człowiek spożywa mniej niż 3 porcje dziennie. Egzogenne antyoksydanty można pozyskiwać z pożywienia, np. z 5-ciu porcji warzyw i owoców w ciągu dnia. Ostatnie badania pokazują, jednak, że średnio człowiek spożywa mniej niż 3 porcje dziennie. Rosyjskie badania nad żywieniem i dietą, 2002 Egzogenne ANTYOKSYDANTY

12 Nature Tan Здоровый загар Skąd jeszcze organizm może pozyskać egzogenne antyoksydanty? Dobrym źródłem antyoksydantów są biologicznie aktywne dodatki do żywności.

13 Nature Tan Здоровый загар Biologicznie aktywne dodatki do żywności opracowane są w celu uzyskania pięknej i zdrowej opalenizny Uzyskanie lepszej opalenizny. Uzyskanie lepszej opalenizny. Obniżenie ryzyka powstawania oparzeń. Obniżenie ryzyka powstawania oparzeń. Pomoc w zapobieganiu starzenia się skóry. Pomoc w zapobieganiu starzenia się skóry. Zwiększenie trwałej Zwiększenie trwałej opalenizny. opalenizny. Opalenizna i ochrona skóry w jednym

14 Nature Tan Здоровый загар Nature Tan Specjalnie zbalansowana formuła w Nature Tan zapewnia organizmowi niezbędnych substancji dla zdrowej opalenizny. Specjalnie zbalansowana formuła w Nature Tan zapewnia organizmowi niezbędnych substancji dla zdrowej opalenizny. Po raz pierwszy na rynku

15 Nature Tan Здоровый загар Nature Tan: skład i działanie. Antyoksydanty Witamina E Witamina C CynkSelen Walka zWalka z oksydacyjnym stresem Ochrona przed działaniem wolnych rodnikówOchrona przed działaniem wolnych rodników Podtrzymywanie własnego systemu antyoksydacyjnego organizmuPodtrzymywanie własnego systemu antyoksydacyjnego organizmu OPC

16 Nature Tan Здоровый загар Co to takiego OPCs? OPC (oligomeric proanthocyanidins complex). Znajduje się w ekstrakcie z winogron. Mocny antyoksydant: 50 razy silniejszy od witaminy E; 50 razy silniejszy od witaminy E; 20 razy silniejszy od witaminy C. 20 razy silniejszy od witaminy C.

17 Nature Tan Здоровый загар Nature Tan: skład i działanie Beta-karoten Opalenizna Kurkuma

18 Nature Tan Здоровый загар Nature Tan: skład i działanie Izoflawonoidy soi Nawilżanie

19 Nature Tan Здоровый загар Jak działa Nature Tan? Jak działa Nature Tan? Pomaga skórze przygotować się na słoneczny stres: Pomaga skórze przygotować się na słoneczny stres: formuła, bogata w antyoksydanty, aktywnie przeciwstawia się negatywnemu oddziaływaniu wolnych rodników. oddziaływaniu wolnych rodników. Wzmacnia opaleniznę Wzmacnia opaleniznę dzięki naturalnie aktywnym składnikom – beta- karotenowi i ekstraktowi z kurkumy. Zwiększa trwałość opalenizny, sprawia, że dłużej się ona utrzymuje na skórze oraz zapobiega wysuszaniu się skóry. Zwiększa trwałość opalenizny, sprawia, że dłużej się ona utrzymuje na skórze oraz zapobiega wysuszaniu się skóry.

20 Nature Tan Здоровый загар Gdzie produkowany jest Nature Tan? Nature Tan produkowany jest zgodnie ze standardami GMP w fabryce Nutripharma (koncern Arkopharma). Nature Tan produkowany jest zgodnie ze standardami GMP w fabryce Nutripharma (koncern Arkopharma). Przy opracowaniu formuły Nature Tan wykorzystano najnowsze opracowania naukowe. Przy opracowaniu formuły Nature Tan wykorzystano najnowsze opracowania naukowe.

21 Nature Tan Здоровый загар Nature Tan: jak stosować? 45 dni przed rozpoczęciem urlopu przygotujcie swoją skórę do opalania. W czasie przebywania na słońcu chrońcie swoją skórę. 15 dni po przebywaniu na słońcu przedłużcie swoją piękną opaleniznę. Po raz pierwszy na rynku

22 Nature Tan Здоровый загар Stosując Nature Tan, nie zapomnijcie!!! Obowiązkowo stosujcie przeciwsłoneczne środki ochronne zgodnie z Waszym typem skóry! Obowiązkowo stosujcie przeciwsłoneczne środki ochronne zgodnie z Waszym typem skóry! Nie nadużywajcie kąpieli słonecznych oraz solarium! Nie nadużywajcie kąpieli słonecznych oraz solarium!

23 Nature Tan Здоровый загар ŻYCZYMY WAM PIĘKNEJ I ZDROWEJ OPALENIZNY!


Pobierz ppt "Nature Tan Здоровый загар NatureTan NATURALNA OPALENIZNA NATURALNA OPALENIZNA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google