Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1 kwietnia aula widowiskowa ICDS wypełniła się do ostatniego miejsca podczas Dnia Otwartego naszego gimnazjum. Licznie przybyli rodzice oraz przyszli.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1 kwietnia aula widowiskowa ICDS wypełniła się do ostatniego miejsca podczas Dnia Otwartego naszego gimnazjum. Licznie przybyli rodzice oraz przyszli."— Zapis prezentacji:

1

2 1 kwietnia aula widowiskowa ICDS wypełniła się do ostatniego miejsca podczas Dnia Otwartego naszego gimnazjum. Licznie przybyli rodzice oraz przyszli uczniowie. Nie zabrakło, wśród zebranych znakomitych gości.

3 Na uroczystość przybyli: Burmistrz Łomianek Tomasz Dąbrowski, Sekretarz Gminy Beata Duch- Kosiorek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Łomiankach Tadeusz Krystecki, radni Powiatu Warszawawskiego Zachodniego: Alina Skurska i Kazimierz Kordek, Dyrektor ICDS- Jerzy Warchoł, Dyrektor Biblioteki Publicznej Grażyna Kozińska, Dyrektor Centrum Kultury Miłosz Monasterski, Prezes Koła Kombatantów w Łomiankach Kapitan Kazimierz Medyński Honorowy Prezes Koła Kombatantów, Bohater Ziemi Łomiankowskiej, Żołnierz Grupy Kampinos AK kapitan Leszek Miączyński.

4 Przybyli goście zostali zaproszeni do wspólnego świętowania. Tradycją szkoły stało się już, iż Dzień Otwarty to również Dzień Talentów. W sierpniu 2014 roku nasze Gimnazjum dołączyło do grona szkół, które noszą zaszczytny tytuł „Szkoły Odkrywcy Talentów”. Jest to tytuł przyznawany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

5 W naszej szkole został przygotowany szkolny system wspierania uzdolnień uczniów. Dzięki temu jesteśmy szkołą, w której każdy uczeń może odkryć swoje mocne strony. W bieżącym roku szkolnym ponad 70 uczniów naszej szkoły zostało nominowanych do programu Uczeń Zdolny. Mamy świadomość, że talent może się rozwinąć tylko wówczas, gdy uzdolnieniom towarzyszy ciężka praca i wsparcie ze strony otoczenia – rodziny, szkoły i grupy rówieśniczej. Dlatego też, nasza szkoła stwarza odpowiednie warunki, by odkrywać uzdolnienia, pasje i wspierać ich rozwój.

6 Podczas Dnia Otwartego staraliśmy się pokazać, iż szkoła wciąż się zmienia i rozwija. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom uczniów i państwa oczekiwaniom. Po części oficjalnej zaprosiliśmy naszych gości do obejrzenia przedstawienia „ Lubię to”. Na scenie pojawiło się niemal siedemdziesiąt osób. Biorący udział w spektaklu uczniowie mogli zaprezentować swojej talenty. Była to również wspaniała okazja do podzielenia się z publicznością swoją pasją. Uczniowie zaprezentowali umiejętności taneczne, muzyczne czy językowe na bardzo wysokim poziomie.

7 Nasi goście mogli zobaczyć poszczególne pracownie i skorzystać z wielu niespodzianek. W pracowni chemicznej młodzi miłośnicy filmów „ z dreszczykiem” mogli zobaczyć jak powstaje sztuczna krew. Wielu kandydatów odwiedzało laboratorium językowe, aby dowiedzieć się jak skutecznie uczyć się języka obcego. Oblegana była również pracownia biologiczna oraz wernisaż prac plastycznych. Niektórzy malarze mają już pierwszych miłośników. Dzień Otwarty za nami. Myślę, że było to ciekawe spotkanie wydarzenie, które na stał wpisuje się w tradycję naszej szkoły.

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17


Pobierz ppt "1 kwietnia aula widowiskowa ICDS wypełniła się do ostatniego miejsca podczas Dnia Otwartego naszego gimnazjum. Licznie przybyli rodzice oraz przyszli."

Podobne prezentacje


Reklamy Google