Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Złote myśli. Religie Przysłowia Arabskie Przysłowia Chrześcijańskie Przysłowia Ateizmu Przysłowia Żydowskie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Złote myśli. Religie Przysłowia Arabskie Przysłowia Chrześcijańskie Przysłowia Ateizmu Przysłowia Żydowskie."— Zapis prezentacji:

1 Złote myśli

2 Religie Przysłowia Arabskie Przysłowia Chrześcijańskie Przysłowia Ateizmu Przysłowia Żydowskie

3 Przysłowia Arabskie Baśń jest mostem prowadzącym do prawdy. Bij żonę codziennie. Jeśli nie wiesz, za co, nie szkodzi, ona będzie wiedziała. Błogosławiony, kto znając swoją siłę, nie krzywdzi innych. Brak cierpliwości w nieszczęściu jest gorszy niż samo nieszczęście.

4 Przysłowia Chrześcijańskie Mądry, słuchając, pomnaża swą wiedzę, rozumny nabywa biegłości Ci, którzy na statkach ruszyli na morze, aby uprawiać handel na ogromnych wodach, ci widzieli dzieła Pana i jego cuda wśród głębin. Naucz nas liczyć dni nasze, abyśmy osiągneli mądrość serca.

5 Przysłowia Ateizmu Czasem mnie diabeł kusi, by uwierzyć w Boga. Dajcie mi jakiś niezbity dowód na istnienie Boga/Bogów, a uwierzę, ale i tak nie będę chodził do kościoła. Wszystkie dzieci rodzą się ateistami i nie mają pojęcia o Bogu.

6 Przysłowia Żydowskie Bez kobiety mężczyzna jest tylko półczłowiekiem. Bogaty pomaga biednemu na tym świecie, biedny jednak pomaga bogatemu w świecie przyszłym. Cudze kłopoty nie przeszkadzają spać.

7 DZIĘKUJE Z A UWAGĘ


Pobierz ppt "Złote myśli. Religie Przysłowia Arabskie Przysłowia Chrześcijańskie Przysłowia Ateizmu Przysłowia Żydowskie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google