Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oto stoję u drzwi i kołaczę. Oto stoję u drzwi i kołaczę. Jeśli kto posłyszy mój głos I drzwi otworzy, Wejdę do niego I będę z nim wieczerzał A on ze mną.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oto stoję u drzwi i kołaczę. Oto stoję u drzwi i kołaczę. Jeśli kto posłyszy mój głos I drzwi otworzy, Wejdę do niego I będę z nim wieczerzał A on ze mną."— Zapis prezentacji:

1 Oto stoję u drzwi i kołaczę. Oto stoję u drzwi i kołaczę. Jeśli kto posłyszy mój głos I drzwi otworzy, Wejdę do niego I będę z nim wieczerzał A on ze mną.

2 Pragnę, aby moja miłość była słońcem, które oświeca, i żarem, który rozgrzewa ludzkie serca. Dlatego ludzie powinni poznać moje wypowiedzi. Chcę, by cały świat wiedział, że jestem Bogiem miłości, przebaczenia i miłosierdzia, by cały świat odczytał moje gorące pragnienie przebaczenia i zbawienia.

3 Spójrz na moje Serce. To księga dla twoich rozmyślań. Ona nauczy cię wszystkich cnót, a nade wszystko gorliwości o moją chwałę i o zbawienie ludzi. Patrz dobrze na moje Serce. Jest ono schronieniem dla słabych, a więc i twoim, gdzież bowiem szukać kogoś bardziej lichego od Ciebie?.

4 Tak, to ja jestem tym Jezusem, który kocha ludzi z czułością... Oto to Serce, które nie przestaje wzywać, strzec, opiekować się. Oto Serce rozpłomienione pragnieniem miłości ludzi, zwłaszcza tych, których wybrało sobie....

5 Niczego nie obawiaj się, Ja jestem mocą. Kiedy ciężar krzyża wydaje się przerastać twoje siły, proś moje Serce o pomoc... Ja jestem samą mocą. Jeżeli człowiek nie będzie szukał siły w moim Sercu, to gdzież ją znajdzie? Miłość daje siłę, ale trzeba zapomnieć o sobie.

6 Najświętsze Serce Jezusa, ożywiaj nas Swą miłością, oświecaj nas Swą mądrością, podtrzymuj nas Swą siłą, przebacz nam w swym miłosierdziu, miej cierpliwość z nami, rozporządzaj nami według Swej woli, rozpalaj nas Swą żarliwością, przyjdź Królestwo Twoje w nas, a przez nas w świecie całym.

7 Cierpieć! Cierpieć! Za wszelką wartość płaci się wysoką cenę. Cierp z odwagą i energią. To dzięki cierpieniu ten człowiek nie wpada w jeszcze gorsze zło. www.jp2w.pl


Pobierz ppt "Oto stoję u drzwi i kołaczę. Oto stoję u drzwi i kołaczę. Jeśli kto posłyszy mój głos I drzwi otworzy, Wejdę do niego I będę z nim wieczerzał A on ze mną."

Podobne prezentacje


Reklamy Google