Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z serca do serca Garść poezji autorstwa Asi Lewandowskiej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z serca do serca Garść poezji autorstwa Asi Lewandowskiej."— Zapis prezentacji:

1

2 Z serca do serca Garść poezji autorstwa Asi Lewandowskiej

3 Do serca Tysiące ich jest na świecie, dlaczego wybrałeś właśnie jego? Dlaczego tego jednego? Dlaczego nie innego? Pytam cię, lecz mi nie odpowiadasz, tylko bijesz jak szalone. Milczysz, a ja cierpię. Ty się śmiejesz, a ja płaczę. Dlaczego? Dlaczego mi to robisz? Nie możesz po prostu przestać go kochać? Albo sprawić, by on mnie pokochał? Jeśli nie, to przestań bić.

4 Szliśmy kiedyś wspólną drogą. Dziś każde z nas idzie w inną stronę. Chciałabym zawrócić i pójść za Tobą, ale nie mogę. Patrzę i widzę, że odchodzisz, a ja nie mogę nic zrobić. W moich oczach łzy, serce pęka na pół, ale wiem, że idziesz tą drogą po szczęście. Nie chcę Ci przeszkadzać, więc niech tak będzie.

5 Chciałabym być przy Tobie. Dzielić się z Tobą smutkiem i radością. Być z Tobą w każdej chwili, w każdej godzinie, minucie, sekundzie swojego życia. Chciałabym ocierać łzy z Twojej twarzy, patrzeć na Twój piękny uśmiech. Ale niestety to nie ode mnie zależy, Lecz powiem Ci jedno słówko małe: Kocham Cię i nigdy nie przestanę.

6 Przed oczami wciąż Twoja twarz, twoje uśmiechnięte usta i błyszczące oczy. Nie wiem jak wygląda ona teraz. Nie wiem, czy ją jeszcze ujrzę, ale ja właśnie taką ją zapamiętam – uśmiechniętą.

7 Co dzień, gdy rano wstaję, zadaję sobie znów te same pytania: Gdzie jesteś? Co robisz? Z kim jesteś? To jest dla mnie tortura. Chciałabym wiedzieć, ale nie wiem, co mam robić. Może gdybym Cię ujrzała, to wiedziałabym. Tak… Wtedy bym wiedziała, co robić.

8 Znów zadaję sobie pytanie: Dlaczego właśnie Ty? Codziennie proszę Boga, by postawił mi Ciebie na drodze jeszcze raz, bym mogła spojrzeć Ci w oczy i… Na pewno wiem, że nie popełniłabym takiego błędu jak wtedy i powiedziałabym Ci, co do Ciebie czuję. Ale Ciebie nie ma, więc pozostaje mi modlić się i czekać tak długo jak będzie trzeba.

9 Przyszła tak nagle, niespodziewanie. Została i nie chce odejść, mimo że Ty odszedłeś. Nie wiem, co się z Tobą dzieje, czy czujesz to samo, co ja. Wiem jednak, że kiedyś się spotkamy i powiem Ci, że tylko Ciebie kocham. Nawet jeśli mnie odrzucisz, to ja i tak będę Cię kochać zawsze i wszędzie, bo miłości nie da się tak po prostu wyrzucić z serca. Ona była, jest i będzie tak samo jak Ty w mojej pamięci i w sercu.

10 Powidz,


Pobierz ppt "Z serca do serca Garść poezji autorstwa Asi Lewandowskiej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google