Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jesteśmy Firmą proekologiczną. Naszą misją jest sprzedaż technologii, urządzeń i materiałów oraz oferowanie profesjonalnych usług instalatorskich w zakresie:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jesteśmy Firmą proekologiczną. Naszą misją jest sprzedaż technologii, urządzeń i materiałów oraz oferowanie profesjonalnych usług instalatorskich w zakresie:"— Zapis prezentacji:

1 Jesteśmy Firmą proekologiczną. Naszą misją jest sprzedaż technologii, urządzeń i materiałów oraz oferowanie profesjonalnych usług instalatorskich w zakresie: systemów solarnych i oczyszczalni ścieków. Służymy również doradztwem i pomocą w pozyskiwaniu dofinansowania projektów ekologicznych ze środków UE. Sposób realizacji zleceń przez Hetman-CB gwarantuje Klientom komfort pełnej obsługi i doradztwa na każdym etapie zamówienia lub projektu.

2 PROGRAMY DOFINANSOWANIA REALIZOWANE PRZEZ HETMAN-CB 1.Dofinansowanie na zakup i montaż zestawów solarnych do 70% 45% NFOŚiGW dofinansowanie w wysokości 45% kosztów kwalifikowanych 25% Program badawczy (działanie 4.1 PARP) dofinansowanie 25% kosztów kwalifikowanych 2.Dotacja na zakup i montaż przydomowych oczyszczalni ścieków – 90% 45% NFOŚiGW dofinansowanie w wysokości 45% kosztów kwalifikowanych 45% Kredyt udzielany w BGK do 15 lat na 3,5% w wysokości 45% kosztów kwalifikowanych Udział mieszkańca na poziomie 10%

3 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Uproszczony sposób montażu:

4 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Sposoby montażu kolektorów

5 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Przykładowy sposób montażu kolektorów próżniowych:

6 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Przykładowy sposób montażu kolektorów próżniowych:

7 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Przykładowy sposób montażu kolektorów płaskich:

8 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Przykładowy sposób montażu kolektorów płaskich:

9 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Nasłonecznienie chwilowe (promieniowanie globalne) dla okresu letniego:

10 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Suma miesięcznego napromieniowania

11 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Rodzaj urządzenia Koszt ogrzania 1m 3 wody od 10 o C do 55 o C NettoUwagi Kocioł gazowy 17,00 zł różny dla różnych typów kotłów Podgrzewacz elektryczny – przepływowy 27,00 zł Pompa ciepła 12,00 zł Bardzo wysoki koszt zakupu Kominek z płaszczem wodnym 21,00 zł Kocioł stałopalny – tradycyjny 26,00 zł Kolektory słoneczne 0,70 zł

12 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH W swojej ofercie posiadamy zestawy kolektorów próżniowych oraz płaskich renomowanych producentów:

13 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Dotychczasowe efekty wdrażania Programu NFOŚiGW zarezerwował na dotacje 300 mln zł. wnioski złożone w bankach przez beneficjentów 9 681 wniosków na kwotę kredytu 136 mln zł i kwotę dotacji 61 mln zł. przekazane dotacje 6 836 instalacji na kwotę dotacji 42 mln zł. Udział Hetman-cb: Woj. Mazowieckie 47% Ogółem w Polsce 12%

14 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Liczba zainstalowanych instalacji solarnych z dotacją

15 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH Program ten daje ogromne szanse na zakup i montaż nowoczesnych zestawów solarnych, przy znikomym angażowaniu własnych środków pieniężnych. Zakup zestawów odbywa się bezgotówkowo - realizowany jest za pomocą preferencyjnego kredytu, który oferują następujące banki:

16 PROGRAM DOFINANSOWANIA DO ZESTAWÓW SOLARNYCH

17 Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej : www.hetman-cb.pl


Pobierz ppt "Jesteśmy Firmą proekologiczną. Naszą misją jest sprzedaż technologii, urządzeń i materiałów oraz oferowanie profesjonalnych usług instalatorskich w zakresie:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google