Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum nr 2 w Turku Zmiany w ostatnim dwudziestoleciu w naszej gminie w oczach naszych i zastępcy burmistrza pana Mękarskiego. Samorząd gminny: Miasto.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum nr 2 w Turku Zmiany w ostatnim dwudziestoleciu w naszej gminie w oczach naszych i zastępcy burmistrza pana Mękarskiego. Samorząd gminny: Miasto."— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum nr 2 w Turku Zmiany w ostatnim dwudziestoleciu w naszej gminie w oczach naszych i zastępcy burmistrza pana Mękarskiego. Samorząd gminny: Miasto Turek

2 Spotkanie z panem Mękarskim W naszym gimnazjum odbyło się spotkanie z zastępcą burmistrza panem Mękarskim. Razem z nim rozmawialiśmy o zmianach w naszej gminie jakie nastąpiły w ostatnich 20 latach. Najważniejsze z nich postaramy się przedstawić w naszej prezentacji.

3 Nowa hala widowiskowo- sportowa Hala sportowa w mieście Turek

4 Kryta pływalnia Kryta pływalnia w mieście Turek, ul. Sportowa 9a Kryta pływalnia wraz z widownią oraz salą gimnastyczną. Tutaj umilisz sobie czas pływając pod czujnym okiem ratowników i poczujesz przyjemność korzystając ze specjalnej zjeżdżalni wodnej.

5 Fontanna w centrum miasta Fontanna w mieście Turek

6 Ławeczka Mehoffera Zdjęcia z otwarcia pomnika uwieczniającego Józefa Mehoffera Pomnik uwieczniający Józefa Mehoffera, malarza, projektanta oraz wykonawcę polichromii i witraży. Pomnik usytuowany jest na niedawno przygotowanym placu, nazwanym na cześć artysty Skwerem Mehoffera, a przedstawia on samego mistrza siedzącego na ławce i wpatrującego się w zamyśleniu na nasz kościół.

7 Park im. Konstytucji 3 Maja Władze gminy stworzyły nowe miejsca rekreacyjne dla mieszkańców.

8 Miejski Dom Kultury Miejski Dom Kultury w mieście Turek, ul. Kościuszki 13 W ostatnich latach Dom Kultury doczekał się swojej siedziby.

9 Estetyka miasta Zdjęcia przedstawiają kamienice w mieście Turek W ostatnich 20 latach zabytkowe kamienice w naszej gminie zostały odremontowane.

10 Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa Zdjęcia przedstawiają kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku Władze gminy od wielu lat wspierają prace remontowe zabytkowego kościoła wewnątrz i na zewnątrz.

11 Estetyka miasta Zdjęcia przedstawiają widok osiedla Spółdzielców w mieście Turek W ciągu dwudziestu minionych lat władze miasta zmieniały komunistyczną szarość w europejską nowoczesność.

12 Ośrodki sportu i rekreacji Zdjęcia przedstawiają plac zabaw w mieście Turek W naszej gminie powstało wiele takich miejsc, co bardzo cieszy.

13 Drogi gminne Zdjęcia przedstawiają fragmenty dróg w mieście Turek W ciągu ostatnich dwudziestu lat w naszej gminie zbudowano wiele kilometrów dróg rowerowych oraz poprawiono ilość i jakość dróg.

14 Paweł Kłysz 1994, 609298427/alchemic071@wp.pl, 3d Bartosz Herman 1994, 605306625, 3e Damian Michalak 1994, 601780266, 3d Jacek Kałużny 1994, 694996935, 3d Szkoła: Gimnazjum nr 2 w Turku Iwona Rosiak roto10@wp.pl W skład Zespołu Projektowego wchodzą: Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum nr 2 w Turku Zmiany w ostatnim dwudziestoleciu w naszej gminie w oczach naszych i zastępcy burmistrza pana Mękarskiego. Samorząd gminny: Miasto."

Podobne prezentacje


Reklamy Google