Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach Edukacja w naszej gminie Urząd Gminy w Zdunach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach Edukacja w naszej gminie Urząd Gminy w Zdunach."— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach Edukacja w naszej gminie Urząd Gminy w Zdunach

2 Herb gminy Nad rzeką Bzurą i Słudwią zarazem, Za ustroju rozkazem Chłop, panicz i pleban gminę budują, Gdzie dwa koguty nad księgą praw pilnują.

3 Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach Wszystkie placówki oświatowe zarządzane przez władze Gminy Zduny są systematycznie modernizowane. Do tego celu wykorzystuje się m. in. fundusze pochodzące z Unii Europejskiej.

4 Szkolne obiadki W szkolnej stołówce codziennie możemy zjeść ciepły posiłek, który dostarcza nam energii do pracy. Kuchnia zaopatruje trzy szkoły znajdujące się na terenie naszej gminy.

5 Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach Jedyne w gminie gimnazjum, do którego uczęszcza 218 uczniów, kierowane jest przez Panią Dyrektor Jolantę Gajewską. Funkcjonuje ono od 1999 roku, a swoją siedzibę ma w dawnym budynku Szkoły Podstawowej.

6 Pracownia historyczna W roku 2007 szkoła przeszła znaczący remont. Wymieniono wszystkie okna, pomalowano klasy, zakupiono nowe ławki i krzesła do niektórych sal lekcyjnych.

7 Sala gimnastyczna jest OK! Wszystkich uczniów ucieszyła renowacja sali gimnastycznej, w której odnowiono parkiet, pomalowano ściany, wymieniono okna, które zabezpieczono siatkami. W takim otoczeniu lekcje wychowania fizycznego są jeszcze większą przyjemnością.

8 Szkoła Podstawowa w Nowych Zdunach Do Szkoły Podstawowej kierowanej przez Panią Dyrektor Małgorzatę Kubiak uczęszcza 254 uczniów. Jej budynek, pochodzący z roku 1936, przeszedł gruntowny remont w 2001 roku.

9 Najmłodsi uczniowie Sala nr 205 jest siedzibą klasy IIb, której wychowawczynią jest Pani Hanna Białas. Kolorowy wystrój przykuwa uwagę i zachwyca.

10 Tutaj języki nie są nam obce Pracownia języków obcych mieści się w sali nr 5. Niezwykle kolorowa i nowocześnie wyposażona zachęca uczniów do poznawania języka angielskiego i niemieckiego.

11 Szkoła Podstawowa w Bąkowie Szkoła zarządzana przez Panią Dyrektor Małgorzatę Znyk – Kaszewską kształci obecnie 101 uczniów.

12 Szkoła Podstawowa w Bąkowie Od 2007 roku budynek szkoły systematycznie zmienia swój wygląd. Nowa elewacja, pomalowane sale lekcyjne robią wrażenie.

13 Dla najmłodszych Od roku szkolnego 2009/2010 funkcjonuje w budynku przedszkole, do którego uczęszcza 24 maluchów. Najmłodsi spędzają wolne chwile na sympatycznym placu zabaw.

14 Jagoda Surma 1994, Klasa IIIc Mateusz Ciężarkiewicz 1994, Klasa IIIa Luiza Gawrońska 1994, Klasa IIIb Paulina Majer 1994, Klasa IIIb Klaudia Markowska 1994, Klasa IIIb Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach Imię i nazwisko Opiekuna Zespołu: Marta Wojciechowska W skład Zespołu Projektowego wchodzą: Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach Edukacja w naszej gminie Urząd Gminy w Zdunach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google