Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedstawia: 20 lat z gminą Wieprz Przez ostatnie 20 lat w naszej gminie zostały przeprowadzone liczne renowacje placówek szkolnych oraz ich modernizacje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedstawia: 20 lat z gminą Wieprz Przez ostatnie 20 lat w naszej gminie zostały przeprowadzone liczne renowacje placówek szkolnych oraz ich modernizacje."— Zapis prezentacji:

1

2 Przedstawia: 20 lat z gminą Wieprz

3 Przez ostatnie 20 lat w naszej gminie zostały przeprowadzone liczne renowacje placówek szkolnych oraz ich modernizacje. Oddano do użytku kilka hal sportowych oraz boisk ogólnodostępnych ze sztuczną murawą.

4

5 Ludzie pytani o zmiany związane z renowacją i ulepszaniem placówek szkolnych wyrażają się bardzo przychylnie. Mówią, że młodzież w końcu ma warunki do nauki i sportu. A to wszystko dzięki zarządowi naszej gminy. Dziękujemy!!!

6 Renowacja zabytkowego kościoła w Nidku odbyła się głównie dzięki pomocy władz gminy. Wymieniono drewniane pokrycie, dzięki czemu dach przestał przeciekać i woda nie niszczyła już wnętrza. Wzmocniono dodatkowo konstrukcję.

7 Pani Bogumiła P. (mieszkaniec wsi Nidek) mówi: Kościół już nie straszy. Pan Maciej J.(turysta): dużo lepiej ogląda się ten kościół niż wcześniej. Ekspedientki w sklepie Wizan: Bardzo dobrze że został odnowiony.

8

9 Większość z nich cieszy się z poprawy warunków jazdy gminnymi drogami, jest to dla nich bardzo istotne ponieważ mogą przejechać tą samą drogę bardziej komfortowo i szybciej. A przecież każdy musi dojeżdżać na czas do pracy.

10 Ośrodek zdrowia w Wieprzu. Ośrodek ten to duży krok do przodu. Znajduje się tam wiele poradni lekarskich w tym stomatologiczna.

11 Pani Aneta K.: czuję się dużo bezpieczniej mieszkając w pobliżu miejsca gdzie pracują profesjonaliści. Pan Zbigniew M.: Bardzo dobrze że blisko nas jest dentysta.

12

13 Piotr Kubicki 1994, , III gim. Adrian Bogunia 1994, , III gim. Konrad Nogala 1994, , III gim. Mateusz Buda 1994, , III gim. Adam Bogunia 1994, , III gim. ZS - P Nidek Andrzej Saferna Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Przedstawia: 20 lat z gminą Wieprz Przez ostatnie 20 lat w naszej gminie zostały przeprowadzone liczne renowacje placówek szkolnych oraz ich modernizacje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google