Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku"— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Osieku. Gimnazjum im. Kazimierza Jędrzejowskiego Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku w ostatnich 20 latach. Na podstawie wywiadów z p. Teresą Furgałą i p.Janem Jekiełkiem Gmina Osiek, powiat oświęcimski

2 Stary budynek szkoły w Osieku Dolnym

3 Z wywiadu z p.Furgałową

4 Budowa nowej szkoły

5 Sala gimnastyczna Budowa sali gimnastycznej Obecny wygląd

6 Nowy budynek szkoły

7 Koszty inwestycji

8 Otwarcie szkoły Dnia 26 lutego 1995r. nastąpiło otwarcie i poświęcenie nowo otwartej szkoły. Aktu przecięcia wstęgi dokonali Kurator Oświaty i Wychowania w Bielsku-Białej mgr Jerzy Foltyniak, wójt gminy Osiek Jan Jekiełek, oraz pan Jerzy Kramarczyk. Po wejściu do wewnątrza ks. Proboszcz Franciszek Noga dokonał poświęcenia obiektu, po czym nastąpiło zwiedzanie szkoły.

9 Liczba uczniów Gimnazjum
utworzonego w 1999 roku Rok szkolny

10 Kazimierz Jędrzejowski - patron Gimnazjum w Osieku
W maju 2009 roku Gimnazjum nadano imię Kazimierza Jędrzejowskiego.

11 Dyrektorzy : W pierwszych dwóch latach
funkcjonowania Gimnazjum dyrektorem była pani mgr Urszula Boczej-Lacheta. W późniejszym czasie dyrektorem był pan mgr Jacek Stoch. Obecnie dyrektorem szkoły jest pani mgr Krystyna Czerny. mgr KrystynaCzerny przy pracy.

12 z panem Janem Jekiełkiem
grupa projektowa z panem Janem Jekiełkiem

13 W skład Zespołu Projektowego wchodzą…
Bartosz Jasiński urodzony w 1996 r. klasa 1d Klaudia Dusik urodzona w 1996 r. klasa 1d Anna Kramarczyk urodzona w 1996 r. klasa 1d Maciej Mieszczak urodzony w 1996 r. klasa 1d Żaneta Naglik urodzona w 1996 r. klasa1d Justyna Wojnar urodzona w 1996 r. klasa 1d Marta Katańska urodzona w 1996 r. klasa 1d Zespół Szkolno-Przedszkolny nr.1 –Gimnazjum im. Kazimierza Jędrzejowskiego w Osieku Opiekun: Nina Kramarczyk-Kwas Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku"

Podobne prezentacje


Reklamy Google