Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Osieku. Gimnazjum im. Kazimierza Jędrzejowskiego Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku w ostatnich 20 latach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Osieku. Gimnazjum im. Kazimierza Jędrzejowskiego Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku w ostatnich 20 latach."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Osieku. Gimnazjum im. Kazimierza Jędrzejowskiego Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku w ostatnich 20 latach. Na podstawie wywiadów z p. Teresą Furgał ą i p.Janem Jekiełkiem Gmina Osiek, powiat oświęcimski

2 Stary budynek szkoły w Osieku Dolnym

3 Z wywiadu z p.Furgałową

4 Budowa nowej szkoły

5 Sala gimnastyczna Budowa sali gimnastycznej Obecny wygląd sali gimnastycznej

6 Nowy budynek szkoły

7 Koszty inwestycji

8 Dnia 26 lutego 1995r. nastąpiło otwarcie i poświęcenie nowo otwartej szkoły. Aktu przecięcia wstęgi dokonali Kurator Oświaty i Wychowania w Bielsku-Białej mgr Jerzy Foltyniak, wójt gminy Osiek Jan Jekiełek, oraz pan Jerzy Kramarczyk. Po wejściu do wewnątrza ks. Proboszcz Franciszek Noga dokonał poświęcenia obiektu, po czym nastąpiło zwiedzanie szkoły. Otwarcie szkoły

9 Rok szkolny Liczba uczniów Gimnazjum utworzonego w 1999 roku

10 Kazimierz Jędrzejowski - patron Gimnazjum w Osieku W maju 2009 roku Gimnazjum nadano imię Kazimierza Jędrzejowskiego.

11 Dyrektorzy : W pierwszych dwóch latach funkcjonowania Gimnazjum dyrektorem była pani mgr Urszula Boczej-Lacheta. W późniejszym czasie dyrektorem był pan mgr Jacek Stoch. Obecnie dyrektorem szkoły jest pani mgr Krystyna Czerny. mgr KrystynaCzerny przy pracy.

12 grupa projektowa z panem Janem Jekiełkiem

13 Bartosz Jasiński urodzony w 1996 r. klasa 1d Klaudia Dusik urodzona w 1996 r. klasa 1d Anna Kramarczyk urodzona w 1996 r. klasa 1d Maciej Mieszczak urodzony w 1996 r. klasa 1d Żaneta Naglik urodzona w 1996 r. klasa1d Justyna Wojnar urodzona w 1996 r. klasa 1d Marta Katańska urodzona w 1996 r. klasa 1d Zespół Szkolno-Przedszkolny nr.1 –Gimnazjum im. Kazimierza Jędrzejowskiego w Osieku Opiekun: Nina Kramarczyk-Kwas W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Osieku. Gimnazjum im. Kazimierza Jędrzejowskiego Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku w ostatnich 20 latach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google