Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu Dawniej i dziś Gmina Choceń

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu Dawniej i dziś Gmina Choceń"— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu Dawniej i dziś Gmina Choceń

2 Co zmieniło się przez 20 lat w gminie Choceń ? Dawniej tylko na niektórych wsiach były asfaltowe drogi. Teraz są prawie wszędzie. W którym roku wybudowano szkołę im. Jana Pawła II w Choceniu ? Szkołę gimnazjalną w Choceniu wybudowano w 2002 r. A co się zmieniło w bankowości ? Bank kiedyś był tam gdzie teraz jest sala MARYSIEŃKA. A nowy bank wybudowano na ulicy Sikorskiego. W którym roku oddano oczyszczalnie ścieków ? Oczyszczalnie ścieków oddano do użytku w 2009. To miejsce na podanie źródła powyższego cytatu

3 Jak rozwinęła się sieć sklepów ? W Choceniu był sklep spożywczy, monopolowy, gospoda, artykułów domowych. Teraz mamy więcej sklepów niż kiedyś np.: wybudowano sklep,,wszystko po 5 zł, powiększono,,Lenę i,,Groszka, delikatesy przybrały nową nazwę,,Chaty Polskiej. Co znajduje się w miejscu starego młyna ? Tak teraz nazywa się nowa sala imprez, ale dawniej na jej miejscu stał po prostu młyn. Czy w Choceniu znajdowała się sala gimnastyczna ? Sala gimnastyczna powstała dopiero niedawno. Co powstało z biegiem czasu w Choceniu ? Z biegiem czasu powstawały: sieci wodociągowe, linie telefoniczne, kanalizacja, chodniki itp.

4 Galeria To miejsce na podpis pod zdjęciem, plikiem video, wykresem… DROGI

5 Galeria SZKOŁA

6 Galeria SKLEP

7 Galeria BANK

8 Galeria OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW

9 Galeria STARY MŁYN

10 Galeria SALA GIMNASTYCZNA

11 Przemek Muszyński Robert Kujawa Marika Krasucka Kl. I c W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu Dawniej i dziś Gmina Choceń"

Podobne prezentacje


Reklamy Google