Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

20 LAT WSPÓLNIE GMINA STRAWCZYN W OCZACH MIESZKAŃCÓW NASZE MIEJSCE NA ZIEMI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "20 LAT WSPÓLNIE GMINA STRAWCZYN W OCZACH MIESZKAŃCÓW NASZE MIEJSCE NA ZIEMI."— Zapis prezentacji:

1 20 LAT WSPÓLNIE GMINA STRAWCZYN W OCZACH MIESZKAŃCÓW NASZE MIEJSCE NA ZIEMI

2 URZ Ą D GMINY W STRAWCZYNIE DZI Ś … I DAWNIEJ WÓJT GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

3

4

5 PRACE WYKONYWANE NAD DROGAMI W NASZEJ GMINIE…

6 I ICH EFEKTY.

7 ZPO W OBLĘGORKU PO PRZEBUDOWIE… I KIEDYŚ… ZPO W STRAWCZYNIE PO REMONCIEI KIEDYŚ SZKO Ł Y W NASZEJ GMINIE PRZESZ Ł Y GRUNTOWNE REMONTY I PRZEBUDOWY…

8 BUDOWA CENTRUM REKREACYJNO SPORTOWEGO

9 ODNOWIONY I ROZBUDOWANY OŚRODEK ZDROWIA W STRAWCZYNIE O Ś RODEK ZDROWIA PRZED REMONTEM

10 Straż pożarna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt ułatwiający pracę

11 Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu prezentacji: p. Tadeuszowi Tkaczykowi p. Elżbiecie Chłodnickiej p. Halinie Pater p. Władysławie Zajęckiej p. Zofii Zapale p. Alinie Raczyńskiej p. Helenie Wijas p. Stanisławowi Tkaczykowi p. Alinie Siadul Prezentację przygotowały: Joanna Tkaczyk Katarzyna Siadul Agata Raczyńska Magda Gaweł Gimnazjum nr 2 w Oblęgorku Opiekun zespołu: p. Joanna Ciołak p. Aleksander Żmuda p. Jarosław Skoczylas Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "20 LAT WSPÓLNIE GMINA STRAWCZYN W OCZACH MIESZKAŃCÓW NASZE MIEJSCE NA ZIEMI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google