Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KO Ł O PLASTYCZNE. WE WTOREK DLA UCZNIÓW SZKOŁY OD GODZ. 8.00 DO GODZ. 9.40 WE WTOREK DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ OD GODZ. 8.00 DO GODZ. 9.40 Zajęcia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KO Ł O PLASTYCZNE. WE WTOREK DLA UCZNIÓW SZKOŁY OD GODZ. 8.00 DO GODZ. 9.40 WE WTOREK DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ OD GODZ. 8.00 DO GODZ. 9.40 Zajęcia."— Zapis prezentacji:

1 KO Ł O PLASTYCZNE

2 WE WTOREK DLA UCZNIÓW SZKOŁY OD GODZ. 8.00 DO GODZ. 9.40 WE WTOREK DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ OD GODZ. 8.00 DO GODZ. 9.40 Zajęcia prowadzi nauczyciel plastyki Tadeusz Makulec E-mail: tadeusz.makulec@neostrada.pl

3 ZADANIA I CELE EDUKACYJNE KÓŁKA PLASTYCZNEGO ZADANIA I CELE EDUKACYJNE KÓŁKA PLASTYCZNEGO Zadania: Poznawanie tajemnic technik rysunkowych Doskonalenie i poznawanie technik malarskich Projektowanie graficzne- podstawowe techniki graficzne w tym grafika komputerowa Kształtowanie przestrzenne- rzeźba Udział w konkursach plastycznych Projektowanie i tworzenie gazetek klasowych i szkolnych Prezentacja prac plastycznych na szkolnych przeglądach twórczości plastycznej.

4 Cele edukacyjne w kategorii umiejętności : Cele edukacyjne w kategorii umiejętności : Plastyczne widzenie natury, a nie postrzeganie jej tylko w sposób przedmiotowy, literacki Interpretowanie i oceny otoczenia pod kątem wartości plastycznych Posługiwanie się podstawowym warsztatem plastycznym Świadome wykorzystanie w samodzielnych działaniach różnorodnych technik plastycznych Umiejętność twórczego posługiwania się różnymi środkami plastycznymi Korzystanie z różnorodnych źródeł informacji w celu rozwijania zainteresowań plastycznych i pogłębianie Realizowanie określonych działań plastycznych i własnych pomysłów


Pobierz ppt "KO Ł O PLASTYCZNE. WE WTOREK DLA UCZNIÓW SZKOŁY OD GODZ. 8.00 DO GODZ. 9.40 WE WTOREK DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ OD GODZ. 8.00 DO GODZ. 9.40 Zajęcia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google