Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FUNDACJA TARA SCHRONISKO DLA KONI klikaj. Jest to jedyne takie Schronisko w Polsce, gdzie konie, wykupione spod bram rzeźni lub innych miejsc, w których.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FUNDACJA TARA SCHRONISKO DLA KONI klikaj. Jest to jedyne takie Schronisko w Polsce, gdzie konie, wykupione spod bram rzeźni lub innych miejsc, w których."— Zapis prezentacji:

1 FUNDACJA TARA SCHRONISKO DLA KONI klikaj

2 Jest to jedyne takie Schronisko w Polsce, gdzie konie, wykupione spod bram rzeźni lub innych miejsc, w których były traktowane w sposób okrutny, otrzymują nowe życie. Poznają smak trawy, zapach wolności, ciepło słońca i przyjemność zabawy ze współtowarzyszami w stadzie. Do końca swoich dni…

3 EPOKA – zajeżdżana bez rozgrzewek i odpoczynku. Kiedy nie nadawała się już pod siodło … CELNIK oślepł po mocnych uderzeniach w głowę. Każde zwierzę w schronisku ma za sobą tragiczną historię

4 Ale w Tarze powstają nowe, dobre opowieści. Stareńka klacz Łagodna żyje chyba tylko dla oddanego jej pod opiekę Reniego. Chociaż przychodzi jej to coraz trudniej.

5 Schronisko ma obecnie 107 koni

6 oraz 90 innych zwierząt

7

8 Każde z uratowanych zwierząt potrzebuje jedzenia, ciepłego i suchego kąta oraz opieki weterynaryjnej.

9 Drodzy Państwo, istniejące od 1995 r. pierwsze i największe Schronisko dla Koni już za chwilę może przestać istnieć.!!! Przez 16 lat pomagaliście Tarze, byliście zawsze, gdy Fundacja prosiła o wsparcie. Nie opuszczajcie jej teraz! Pomimo licznych przeciwności losu, ciągle podnosiliśmy się z kolan. Wierzymy, że dzięki Państwu uda się to ponownie.

10 PROSIMY - POMÓŻCIE www.fundacjatara.info


Pobierz ppt "FUNDACJA TARA SCHRONISKO DLA KONI klikaj. Jest to jedyne takie Schronisko w Polsce, gdzie konie, wykupione spod bram rzeźni lub innych miejsc, w których."

Podobne prezentacje


Reklamy Google