Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach,"— Zapis prezentacji:

1 Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smak i zapach wielkość natchnienia, a w sobie miłości.

2 Przyjaciel to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaką jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu. Ktoś kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuje porozmawiać o tym, co się dziej lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia. `

3

4 Jesteś promykiem słońca na niebie, to sprawia, że zawsze chcę czekać na Ciebie. Cieszę się gdy Ciebie szczęście spotyka, wówczas i mnie, ono dotyka.

5 nieproporcjonalnieWIELErzeczyNASdotykaKTÓREmałoNASobchodzą...

6

7 Zobaczyłam Cię przypadkiem, przypadkowo Cię poznałam, no i całkiem przypadkowo Ciebie pokochałam...

8

9 Nie kochaj serc wielu, miej tylko jedno wybrane, wtedy to jedno będzie ci oddane

10 Bez żyłki, bez skazy Wytrwa tylko głaz
Bez żyłki, bez skazy Wytrwa tylko głaz. Szaleć można tysiąc razy, Ale kochać tylko raz!

11

12 Nie ten przyjaciel co w pogodnej chwili swą życzliwoscią życie ci umili. Lecz ten co w klęsce, samotnej godzinie sztandar miłości nad głową rozwinie. Wszystko wytrzymasz, ze wszystkim możesz sobie poradzić, jeżeli masz u boku przyjaciela. On nie musi nic więcej uczynić, jak tylko powiedzieć słowo, albo też bez słów, podać ci rękę Są w życiu chwile, które na zawsze w pamięci zostają i choć czas przemija one nie mijają i są osoby, które raz poznane bywają w życiu niezapomniane.

13

14 Wielkie czyny powstają z wielkich marzeń.
Czasem trzeba długo iść, aby dojść do siebie. Wielkie czyny powstają z wielkich marzeń. To co jest piękne, jest dobre, a co jest dobre, będzie z pewnością piękne. Najbardziej boli to, w co sie uwierzyło, a co stało się kłamstwem... Mieć marzenia, to rzecz piękna. Mieć z kim marzyć, to chwila bezcenna... Miłość dodaje nam skrzydeł, ich utrata prowadzi do nienawiści...

15

16 Nienawidzę cię, ale kocham. Nie chcę o Tobie pamiętać, ale tęsknię
Nienawidzę cię, ale kocham. Nie chcę o Tobie pamiętać, ale tęsknię. Nie chcę na Ciebie patrzeć, ale pragnę. Zraniłeś mnie tak mocno, tak bardzo mocno, że marzę tylko o śmierci, aby nie kochać, tęsknić i pragnąć.

17

18 WIELKAmiłośćNIEwybieraCZYjąCHCEMYniePYTAnasWCALE

19

20 Są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment tylko ukaże się po to, by uczynić życie tym smutniejsze i okrutniejsze.

21 ...Czekasz na ta jedną chwile.... serce jak szlone bije....
...BOmiłośćPOTRZEBUJEczasuBYstaćSIĘsilną... ...Czekasz na ta jedną chwile.... serce jak szlone bije.... zrozumiałem... po co żyje...

22

23 JEdEN za wszystkich.... WSzySCy za jeDNego;)

24

25 Są dni takich których nie powinno być w ogóle
Są dni takich których nie powinno być w ogóle. Przez nie do poduszki łzy tule. Lecz są dni takie dzięki, którym czuje się jak w niebie, to te dni spędzone blisko Ciebie!

26 Smutne są słowa, gdy giną bez końca
Smutne są słowa, gdy giną bez końca. Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha. Smutne są oczy, gdy nie nawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy tęskni do Ciebie bez końca.

27

28 boo..BEz ciebiE nIE mA niC...z TObĄ jednAk..moGĘ zYć...

29 Mam tak wiele, ale miłość do Ciebie pochłania wszystko
Mam tak wiele, ale miłość do Ciebie pochłania wszystko. Mam tak wiele, ale bez ciebie wszystko staje się niczym...

30

31

32 FoR bELovEd aNd cHOseN...:*
Aga..:)

33


Pobierz ppt "Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google