Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ograniczenie wykorzystywania zwierząt w cyrkach, w zoo oraz podczas wyścigów konnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ograniczenie wykorzystywania zwierząt w cyrkach, w zoo oraz podczas wyścigów konnych."— Zapis prezentacji:

1 Ograniczenie wykorzystywania zwierząt w cyrkach, w zoo oraz podczas wyścigów konnych.

2 Jak jest:

3

4 1. Uświadamianie społeczeństwu, że stosowanie tresury dzikich zwierząt jest złem samym w sobie, a cyrk nie jest miejscem dla dzikich zwierząt, nie ma możliwości zapewnienia im prawidłowych warunków bytowych. 2. Zbieranie podpisów pod petycją o zakazie tresury zwierząt w cyrkach. 3. Budowa schronisk dla zwierząt cyrkowych lub przekazywanie zwierząt przez cyrki do rezerwatów dzikiej przyrody w innych krajach. 4. Promocja cyrków, które zrzekły się tresury zwierząt.

5 Jak jest:

6

7 1.Ukazywanie złych warunków dla zwierząt w zoo. 2.Promocje ogrodów zoologicznych i rezerwatów przyrody zapewniającym zwierzętom najlepsze warunki. 3.Polepszanie złych warunków zwierząt w zoo : inwestycje w powiększanie wybiegów i klatek.

8 Jak jest:

9

10 1.Ukazywanie losu koni sportowych jako maszyn do robienia pieniędzy, których pozbywa się gdy ulegną kontuzji lub będą mniej rutynowe. 2.Wizyty w stadninach i szkółkach jeździeckich zapewniające dobre warunki koniom. 3.Promowanie schronisk dla koni. 4.Promowanie podmiotowego traktowania zwierząt w rekreacji. 5.Ukazywanie prawdziwego przygotowania konia naturalnymi metodami do udziału w zawodach sportowych.


Pobierz ppt "Ograniczenie wykorzystywania zwierząt w cyrkach, w zoo oraz podczas wyścigów konnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google