Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Powinieneś koniecznie śmiać się częściej!!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Powinieneś koniecznie śmiać się częściej!!"— Zapis prezentacji:

1 Powinieneś koniecznie śmiać się częściej!!

2 Gdybyś przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni krzyczał,
wyprodukowałbyś wystarczająco energii, zebry ogrzać szklankę herbaty. (Ale czy to się opłaca?)

3 Orgazm u świni trwa 30 Minut!
( W moim następnym życiu chętnie byłbym świnią) Jak walisz głową w ścianę zużywasz 150 Kalorii. ( Ciągle musze myśleć o tej świni) Karaluch może przeżyć 9 dni bez głowy, zanim umrze z głodu. ( Baaaaaaaahh !)

4 Niektóre pary wśród lwów mogą 50 razy w ciągu dnia.
( Wole mimo wszystko być świnią. Jakość zawsze nad ilością!) Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie umieją skakać.... ( Myślę, ze cale szczęście )  Co słyszysz, jak przyłożysz pieczeń barania do ucha? Milczenie owiec. Mocz kota fosforyzuje w ciemności. ( Kto właściwie płaci za tego rodzaju badania naukowe?)

5 Oko strusia jest większe niż jego mózg.
( Znam ludzi, u których wcale nie jest inaczej) Rozgwiazdy nie maja wogóle mózgu. ( Takie typy znam również ) Niedźwiedzie polarne są leworęczne. ( No i ??) Ludzie i Delfiny są jedynymi istotami, które uprawiają sex dla przyjemności. ( Hej! A co z ta świnią??? )

6 I jeszcze coś : Jaka jest różnica między… - 6-ciolatką, -16-tolatką, -26-ciolatką i -36-ciolatką ? -6-ciolatkę kładziesz do łóżka i opowiadasz jej bajki, -16-tolatce opowiadasz bajki, żeby ja ściągnąć do łóżka, -26-ciolatka to bajka w łóżku, -36-ciolatka mówi „przestań opowiadać bajki, tylko chodź wreszcie do łóżka“.

7 Jaki gramatyczny czas został tutaj użyty:
„ Ty nie powinieneś się urodzić “? Preservativ Defekt! Co powstanie ze skrzyżowania psów Pitbull i Collie? Pies, który najpierw Ci odgryzie nogę, a potem ściągnie pomoc.

8 Życie jest o wiele za krótkie, żeby mieć zły nastrój!!!!
Ciągle musze myśleć o tej świni!!!!


Pobierz ppt "Powinieneś koniecznie śmiać się częściej!!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google