Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Powinieneś koniecznie śmiać się częściej!! Gdybyś przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni krzyczał, wyprodukowałbyś wystarczająco energii, zebry ogrzać szklankę

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Powinieneś koniecznie śmiać się częściej!! Gdybyś przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni krzyczał, wyprodukowałbyś wystarczająco energii, zebry ogrzać szklankę"— Zapis prezentacji:

1

2 Powinieneś koniecznie śmiać się częściej!!

3 Gdybyś przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni krzyczał, wyprodukowałbyś wystarczająco energii, zebry ogrzać szklankę herbaty. (Ale czy to się opłaca?)

4 Orgazm u świni trwa 30 Minut! ( W moim następnym życiu chętnie byłbym świnią) Jak walisz głową w ścianę zużywasz 150 Kalorii. ( Ciągle musze myśleć o tej świni) Karaluch może przeżyć 9 dni bez głowy, zanim umrze z głodu. ( Baaaaaaaahh !)

5 Niektóre pary wśród lwów mogą 50 razy w ciągu dnia. ( Wole mimo wszystko być świnią. Jakość zawsze nad ilością!) Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie umieją skakać.... ( Myślę, ze cale szczęście ) Mocz kota fosforyzuje w ciemności. ( Kto właściwie płaci za tego rodzaju badania naukowe?) Co słyszysz, jak przyłożysz pieczeń barania do ucha? Milczenie owiec.

6 Oko strusia jest większe niż jego mózg. ( Znam ludzi, u których wcale nie jest inaczej) Rozgwiazdy nie maja wogóle mózgu. ( Takie typy znam również ) Niedźwiedzie polarne są leworęczne. ( No i ??) Ludzie i Delfiny są jedynymi istotami, które uprawiają sex dla przyjemności. ( Hej! A co z ta świnią??? )

7 I jeszcze coś : Jaka jest różnica między… - 6-ciolatką, -16-tolatką, -26-ciolatką i -36-ciolatką ? -6-ciolatkę kładziesz do łóżka i opowiadasz jej bajki, -16-tolatce opowiadasz bajki, żeby ja ściągnąć do łóżka, -26-ciolatka to bajka w łóżku, -36-ciolatka mówi przestań opowiadać bajki, tylko chodź wreszcie do łóżka.

8 Jaki gramatyczny czas został tutaj użyty: Ty nie powinieneś się urodzić ? Preservativ Defekt! Co powstanie ze skrzyżowania psów Pitbull i Collie? Pies, który najpierw Ci odgryzie nogę, a potem ściągnie pomoc.

9 Życie jest o wiele za krótkie, żeby mieć zły nastrój!!!! Ciągle musze myśleć o tej świni!!!!


Pobierz ppt "Powinieneś koniecznie śmiać się częściej!! Gdybyś przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni krzyczał, wyprodukowałbyś wystarczająco energii, zebry ogrzać szklankę"

Podobne prezentacje


Reklamy Google