Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Egzamin w gimnazjum składał się z 3 części: humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i języka obcego nowożytnego. Podczas egzaminu kończącego gimnazjum.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Egzamin w gimnazjum składał się z 3 części: humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i języka obcego nowożytnego. Podczas egzaminu kończącego gimnazjum."— Zapis prezentacji:

1

2 Egzamin w gimnazjum składał się z 3 części: humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i języka obcego nowożytnego. Podczas egzaminu kończącego gimnazjum można było zdobyć po 50 punktów w każdej części.

3 Część humanistyczna dotyczyła obszarów standardów: - czytania i odbioru tekstów kultury - tworzenia własnego tekstu.

4

5

6 Część matematyczno-przyrodnicza obejmowała obszary standardów: - umiejętne stosowanie terminów, pojęć i procedur z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, niezbędnych w praktyce życiowej i dalszym kształceniu, - wyszukiwanie i stosowanie informacji, - wskazywanie i opisywanie faktów, związków i zależności, w szczególności przyczynowo-skutkowych, funkcjonalnych przestrzennychiczasowych, - stosowanie zintegrowanej wiedzy i umiejętności do rozwiązywania problemów.

7

8

9 Część z języka obcego nowożytnego, przeprowadzana po raz pierwszy w roku szkolnym 2008/2009 odnosiła się do obszarów standardów: - odbioru tekstu słuchanego, - odbioru tekstu czytanego, - reagowania językowego.

10

11

12

13


Pobierz ppt "Egzamin w gimnazjum składał się z 3 części: humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i języka obcego nowożytnego. Podczas egzaminu kończącego gimnazjum."

Podobne prezentacje


Reklamy Google