Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DHL DYSTRYBUCJA PACZEK NA CAŁY ŚWIAT DHL to przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem przesyłek i logistyką. Nazwa przedsiębiorstwa DHL wzięła się od.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DHL DYSTRYBUCJA PACZEK NA CAŁY ŚWIAT DHL to przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem przesyłek i logistyką. Nazwa przedsiębiorstwa DHL wzięła się od."— Zapis prezentacji:

1

2 DHL DYSTRYBUCJA PACZEK NA CAŁY ŚWIAT

3 DHL to przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem przesyłek i logistyką. Nazwa przedsiębiorstwa DHL wzięła się od pierwszych liter nazwisk załozycieli firmy: Dalsey, Hillblom i Lynn. Ma ono zasięg ogólnoświatowy i posiada filie w ponad 220 krajach na świecie. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1969 roku przez Adriana Dalseya, Larrego Hillbloma i Roberta Lynna i na poczatku zajmowało się transportem przesyłek ze Stanów Zjednocznych do Hawajów.przedsiębiorstwoprzedsiębiorstwa1969Adriana DalseyaLarrego HillblomaRoberta LynnaStanów ZjednocznychHawajów

4 W jaki sposób odbywa się transport paczek zagranicę? DHL posiada własne linie lotnicze przewożące ładunki cargo - European Air Transport z bazą w Brukseli i DHL Air z siedzibą w Wielkiej Brytanii.Brukseli Samolot Boeing 757 w barwach DHLBoeing 757

5 Ogólnoświatowe centrum logistyczne jest zlokalizowane w Bonn, NiemcyBonnNiemcy w Londynie w Wielkiej Brytanii.LondynieWielkiej Brytanii Centra logistyczne dla USA są położone w Plantation (stan Floryda)USAPlantationFloryda podczas gdy centrum na obszar Pacyfiku i Azji położone jest w Singapurze. Singapurze

6 DHL posiada także własne pojazdy ciężarowe do transportu przesyłek. DHL jest szeroko znany ze swoich ogólnoświatowych możliwości przewozowych do każdego kraju na świecie zgodnie z życzeniem klienta, który może określić także czas i dzień dostawy.

7 Informacja o doręczeniu via e-mail Możliwe jest również: śledzenie drogi przesyłki otrzymanie informacji o doręczeniu przesyłki na podany przez klienta adres e- mailowy.

8 Dziękujemy za uwagę Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku

9 Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/DHL http://www.dhl.com/splash.html


Pobierz ppt "DHL DYSTRYBUCJA PACZEK NA CAŁY ŚWIAT DHL to przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem przesyłek i logistyką. Nazwa przedsiębiorstwa DHL wzięła się od."

Podobne prezentacje


Reklamy Google