Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Trzej WROGOWIE! CIAŁO (fałszywe ja, uzależnienia, nieuporządkowane uczucia, namiętności) ŚWIAT (kłamstwa ludzi, ideologie, manipulacje w mediach) DIABEŁ

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Trzej WROGOWIE! CIAŁO (fałszywe ja, uzależnienia, nieuporządkowane uczucia, namiętności) ŚWIAT (kłamstwa ludzi, ideologie, manipulacje w mediach) DIABEŁ"— Zapis prezentacji:

1 Trzej WROGOWIE! CIAŁO (fałszywe ja, uzależnienia, nieuporządkowane uczucia, namiętności) ŚWIAT (kłamstwa ludzi, ideologie, manipulacje w mediach) DIABEŁ BITWA DAWIDA Z GOLIATEM

2 Przygotowanie (dalsze) Dawida do BITWY - Dawid został namaszczony przez Samuela – opanowany przez Ducha Świętego! - Jako młody chłopak pasąc owce pokonywał lwy i niedźwiedzie!

3 Przygotowanie (na polu walki) Dawida do BITWY - Oburzył się, że nikt nie chce walczyć z Goliatem, która urąga żywemu Bogu! - Nie zniechęcił się do walki, gdy oburzony brat Eliab zarzucał mu złą intencję. - Nie zrezygnował z walki, gdy król Saul mu odradzał.

4 Przygotowanie (na polu walki) Dawida do BITWY - Zrezygnował ze zbroi, którą dał mu król, bo nie mógł się w niej poruszać. - Wziął ze sobą swój kij, swoją procę i ze strumienia 5 gładkich kamieni i poszedł na pole bitwy.

5 STRATEGIA WALKI

6 I KAMIEŃ MIEJ PEWNOŚĆ SWOJEGO ZWYCIĘSTWA

7 II KAMIEŃ NIE WALCZ CUDZĄ BRONIĄ, ALE SWOJĄ WŁASNĄ

8 III KAMIEŃ NIE POZWÓL SIĘ ZASTRASZYĆ – WIARA DAJE ZWYCIĘSTWO

9 IV KAMIEŃ MIEJ ZDECYDOWANĄ MOTYWACJĘ: NA CHWAŁĘ BOGA!

10 V KAMIEŃ PODEJMIJ SZYBKĄ INICJATYWĘ: NIE DAWAJ DIABŁU DRUGIEJ SZANSY

11 Boży plan BITWY! - Bądź mocny w Panu! - Ubierz się do zwycięstwa! - Bądź wytrwały! - Stań do walki! - Sprzeciwiaj się diabłu! - Bądź wytrwały! Szatan musi wtedy uciec!

12 JEZUS JEST PANEM! JEZUS ZWYCIĘŻYŁ!


Pobierz ppt "Trzej WROGOWIE! CIAŁO (fałszywe ja, uzależnienia, nieuporządkowane uczucia, namiętności) ŚWIAT (kłamstwa ludzi, ideologie, manipulacje w mediach) DIABEŁ"

Podobne prezentacje


Reklamy Google